Redakce | 28.10.2021

One man snow! Petr Linc dirigoval výhru Chomutova nad TJ Sokol Jaroměří

C H O M U T O V - Na státní svátek vzniku samostatného československého státu vyšlo desáté kolo, které zaválo do Chomutova TJ Sokol Jaroměř. DDQ Florbal Chomutov potvrzoval od samého začátku roli favorita, i když ve druhé třetině si utkání si utkání na chvilku zkomplikoval, když dovolil Jaroměři snížit na rozdíl jedné branky. Trenér Martin Bocian proto stáhl formaci na dvě lajny. Tento tah se ukázal jako dobrý, když ve třetí třetině Chomutov nasázel svému soupeři čtyři branky. Utkání řídil šesti body kanadskými body za hattrick a tři asistence Petr Linc.
10.kolo, čtvrtek 28.10.2021, 17:00
-
TJ Sokol Jaroměř
8:3 (3:0, 1:2, 4:1)
Branky a nahrávky: 7. Štěrba (Šarša), 15. Novotný (Linc), 18. Linc (Novotný), 37. Melíšek (Holovej), 50. Štěrba (Linc), 57. Linc (E. Kellermann), 58. Linc, 60. Novotný (Linc) - 23. Martínek (Kroupa), 29. Martínek (Kroupa), 48. Nožička (Hrobský).
Rozhodčí: Josef Monzer a Lukáš Procházka. Vyloučení: 0:2. Využití: 1:0. Diváci: 253. Střely na branku: 36:23. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2, 4:3, 8:3.
Florbal Chomutov: Štěpánek - Ondřej Šarša (c), Erich Kellermann, Rudolf Klement, Daniel Grener, Daniel Kellermann, Martin Meyer - Jakub Štěrba, Petr Linc, Tomáš Novotný - Martin Schneider, Jakub Hovolej, Tadeáš Melíšek - Ondřej Halej, Vojtěch Bernas, Tyler Brush - Ondřej Bejček, Marek Nekuda, Adam Manas.
TJ Sokol Jaroměř: Völgyi - Kubina, Hrobský, Výborný, Horčička, Krigovský, Hašek, Sucharda, Martínek, Hejcman, Černý, Kroupa, Nožička, Veinfurter, Hofman.