Ondřej Šarša, foto: Roman Dušek | 15.08.2019

Omlazený Chomutov se neztratil. S Panthers Praha prohrál až v prodloužení

C H O M U T O V - Většina mužského "A" týmu dostalo volno ve středečním přípravném utkání s Panthers Praha před pátečním pohárovým duelem s pražskými Vinohrady. Do zápasu zasáhlo celkem jedenáct hráčů juniorského kádru. Omlazená sestava si nevedla vůbec špatně a dlouho vedla na účastníkem Národní ligy skupiny západ. Panteři dokázali ve třetí třetině srovnat utkání a v prodloužení dokonali obrat. Výborný výkon zaznamenal chomutovský brankář Jan Štěpánek.
příp, středa 14.8.2019, 19:30
-
Panthers Praha
4:5p (2:0, 1:1, 1:3 - 0:1)
Branky a nahrávky: 6. Kopp (Halej), 19. Halej, 35. Holovej (Šarša), 56. Kellermann D. - 33. Pokorný (Hudec), 48. Kölbl (Kolář), 54. Polcar (Škoda), 58. Žiška (Hradec), 62. Hudec (Hradec).
Rozhodčí: Monzer, Pekárek. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 110. Střely na branku: 19:18. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 4:3, 4:5.
Florbal Chomutov: Štěpánek (Slanař) - Kellermann D., Marek "C", Hlaváček, Müller, Šarša, Uhlík, Suchý - Švehla, Holovej, Dušek, Kopp, Halej, Kučera, Giptner, Bernas, Soukup, Rauscher, Zelinka
Panthers Praha: Slavata (30. Hruška) - Kolář, Krůšek, Tomeš, Rybka, Žiška, Škoda, Hradec, Pokorný, Bárta, Kölbl, Polcar, Marhefka, Martinek, Hudec, Hodek