Redakce, foto: Vladimír Kapuš | 14.02.2022

Obrat z říše snů! Muži na závěr základní části přestříleli Kanonýry Kladno

C H O M U T O V - Tak to byla skutečně generálka na play off ve velkém stylu. Po absolutně nevydařené první třetině viděly více než dvě stovky diváků parádní obrat chomutovských florbalistů, kteří nasázeli Kladnu sedm branek v řadě a otočili z 1:3 na 8:3. Na výhře pak už nic nezměnil ani minutový výpadek, během kterého inkasovali tři branky. Naopak Ondřej Halej pečetil na konečných 9:6.
26.kolo, sobota 12.2.2022, 18:00
-
Kanonýři Kladno
9:6 (1:3, 4:0, 4:3)
Branky a nahrávky: 17. Šafařovský (Novotný), 24. Melíšek (E. Kellermann), 26. Novotný (Šarša), 35. Melíšek, 37. Melíšek (Novotný), 44. Linc (Šarša), 45. Melíšek (Šafařovský), 53. Klement (Šafařovský), 56. Halej (Linc) - 4. Veselý (Bohuslávek), 7. Stůj (Šnajdr), 20. Bachmaier (Stůj), 54. Bachmaier (Stůj), 54. Pixa (Šefčík), 55. Šnajdr (Riebauer).
Rozhodčí: Jelínek a Libecajt. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 212. Střely na branku: 21:25. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 8:3, 8:6, 9:6.
Florbal Chomutov: Štěpánek - Šarša (C), D. Kellermann, Klement, E. Kellermann, Meyer, Brush - Štěrba, Linc, Halej - Novotný, Šafařovský, Melíšek - Schneider, Švehla, Dušek.
Kanonýři Kladno: Weissgärber - Bachmaier, Stůj, Chroust, J. Novák, Riebauer, Papoušek, Kučera, Höffer, Bohuslávek, Pixa, Šnajdr, V. Novák, Janda, Veselý a Šefčík.