Oficiální web florbalového klubu Chomutov
Redakce, foto: Roman Dušek (www.mazlik.net) | 21.10.2018

Krajské derby rozhodlo prodloužení! Chomutov porazil Ústí nad Labem 4:3

Krajské derby rozhodlo prodloužení! Chomutov porazil Ústí nad Labem 4:3
C H O M U T O V - Vůbec poprvé se v mužské ligové soutěži se potkali krajští rivalové Florbal Chomutov a Florbal Ústí. Stalo se tak v devátém kole letošního ročníku první ligy. Loňský účastník Superligy přijel do Chomutova s cílem vystřídat ho na čtvrtém místě průběžné tabulky. Více než dvě stě diváků vidělo vyrovnané utkání, které nakonec v prodloužení rozhodl střelou do prázdné branky Petr Pastor. Chomutov po výhře 4:3 bere dva body.
9.kolo, sobota 20.10.2018, 15:30
Florbal Chomutov
-
Florbal Ústí
4:3p (2:0, 1:0, 0:3 - 1:0)
Branky a nahrávky: 4. Semerád (Novotný), 16. L. Fiala (Kopp), 32. Kopp (Bejček), 62. Pastor (Šafařovský) - 45. Vavruška (Kühnel), 50. Stummer (Kolstrunk), 59. Kopecký (Kolstrunk).
Rozhodčí: Pangerl, Šedivý. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 224. Střely na branku: 21:14. Průběh utkání: 3:0, 3:3, 4:3.
Florbal Chomutov: Ščurko - Šarša (C), Kellermann, Semerád, Novotný, Smetana, L. Fiala - E. Štěrba, J. Štěrba, Pastor - Šafařovský, Linc, Stibor - Jäschke, Bejček, Kopp.
Florbal Ústí: Netopilík - Krupica, Kolstrunk, Vavruška, Stummer (C), Novák, Kopecký, Semerád, Vítek, Štorek, Pavelka, Poloprutský, Vybíral, Pucarević a Kühnel.

Ohlasy k utkání

Komentář Jakuba Šimka (Florbal Chomutov): "Věděli jsme s v jaké sestavě a s jakou taktikou soupeř přijede. První i druhou třetinu jsme byli jednoznačně lepším týmem. Škoda druhé třetiny, že jsme tuto výhodu nepřetavili ve více branek. Třetí třetinu jsme bohužel soupeře pustili do hry lehkou pasivitou. Je vidět, že existuje ve florbale spravedlnost a prodloužení dopadlo pro nás a tím pádem bereme 2 body. Děkuji soupeři, rozhodčím a domácím divákům za pěknou atmosféru."

Komentář Miroslava Fořta (Florbal Ústí): "První dvě třetiny jsme vůbec nehráli svojí hru a přizpůsobili jsme se hře soupeře. Před třetí třetinou jsme si řekli, že chceme hrát jinak a využít náš potenciál. Jsem rád, že náš předvedl v poslední třetině morál. Děkuji soupeři za utkání."Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři