Ondřej Šarša, foto: V. Kapuš | 19.01.2020

Florbalisté Chomutova udolali Start98 Praha-Kunratice na domácí palubovce

C H O M U T O V - V sobotu 18. ledna odstartovalo v odpoledních hodinách dvacáté kolo 1. ligy mužů, ve kterém florbalisté Chomutova přivítali houževnatého soupeře - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice. Chomutovští vytasili svojí nebezpečnou zbraň v podobě úspěšného otáčení skóre zápasu ve třetí třetině. I přes hektický závěr získali svěřenci Martina Bociana tři body do tabulky.
20.kolo, sobota 18.1.2020, 16:00
-
FAT PIPE Start98
9:7 (1:1, 2:3, 6:3)
Branky a nahrávky: 18. Melíšek (Linc), 21. Holovej (Šafařovský), 40. Štěrba (Šarša), 45. Šafařovský (Holovej), 47. Melíšek (Linc), 49. Halej (Grener), 58. Štěrba (Šarša), 60. Halej (Vlček), 60. Linc - 8. Brejcha, 21. Tůma (Pergler), 38. Fenik (Pražák), 39. Schüller (Brejcha), 59. Chládek (Řehulka) 59. Chládek (Schuller), 60. Chládek (Řehulka).
Rozhodčí: Vlček, Žofka. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 163. Střely na branku: 35:38. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:4, 7:4, 7:6, 9:6, 9:7.
Florbal Chomutov: Vlček - Šarša "C", Kellermann E., Grener, Semerád, Hlaváček, Müller, Štěrba, Linc, Melíšek, Holovej, Šafařovský, Novotný, Halej, Bernas, Dušek
FAT PIPE Start98: Petr - Pražák "C", Plaček, Fenik, Marek, Schuller, Kulík, Tůma, Valenta, Chládek, Diviš, Prášek, Brejcha, Pergler, Řehulka

Sestřih utkání

Rozhovor s nejlepším hráčem Chomutova a Startu98

Komentář trenéra Martina Bociana (HEROS FLorbal Chomutov): "Velmi vyrovnané utkání, rád bych vyzdvihl kvalitu soupeře. Skutečně myslím, že to byl atraktivní zápas. Ve třetí třetině jsme si ale dokázali vytvořit souvislý tlak a výsledek otočit. Děkujeme divákům za podporu."

Komentář trenéra Adama Havránka (FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice): "Velmi pěkné utkání. My jsme věděli, že dnes bude náš klíč k utkání obrana a ta se nám dvě třetina dařila velmi dobře. Bohužel jsme dostali branku na konci druhé třetiny a nevyvarovali se slabé pasáže na začátku třetí třetiny. I přesto bych chtěl dnes kluky pochválit, že bojovali až do konce a utkání nevzdali."