Ondřej Šarša | 24.11.2019

Dokonalý obrat! Chomutov ukořistil tři body ve Znojmě v souboji o čtvrté místo

C H O M U T O V - První víkendové utkání florbalisté Chomutova zvládli na jedničku. V souboji o čtvrtou příčku první ligy mužů dokázali obrat o tři body domácí tým TJ Znojmo LAUFEN CZ skvělou otočkou ve třetí třetině. Vítěznou branku zaznamenal půl minuty před koncem útočník Tadeáš Melíšek. Definitivní pojistku přidal po pár vteřinách další forvard Jiří Šafařovský. Po výhře Chomutovští odskočili svému sobotnímu soupeři o šest bodů.
13.kolo, sobota 23.11.2019, 18:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ
-
6:8 (1:1, 2:1, 2:6)
Branky a nahrávky: 6. Kucharič, 22. Matoušek (Krejčíř), 24. Krejčíř (Kucharič), 28. Daberger (Dvořák), 46. Kucharič, 54. Ďuriška (Daberger) - 5. Holovej (Novotný), 31. Halej, 41. Melíšek (Štěrba), 41. Novotný (Šafařovský), 48. Melíšek (Štěrba), 53. Novotný, 60. Melíšek (Linc), 60. Šafařovský (Halej).
Rozhodčí: Števček P, Števček R.. Vyloučení: 2:3 + Martin Bocian (CHM) OS. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 187. Střely na branku: 38:42. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:4, 5:4, 5:6, 6:6, 6:8.
TJ Znojmo LAUFEN CZ: Bauer - Bližňák, Polehňa, Čásek, Matoušek, Dvořák, Číhal, Bajko, Vlček, Krejčíř, Novák, Neubauer, Ďuriška, Zejda, Karásek, Fišer, Veselý, Kucharič, Matoušek, Daberger
Florbal Chomutov: Vlček - Šarša "C", Kellermann E, Grener, Hlaváček, Peksa, Müller, Linc, Melíšek, Štěrba, Šafařovský, Holovej, Novotný, Kučera, Bernas, Halej

Sestřih utkání

Ohlasy k utkání

Komentář trenéra Libora Šťasty (TJ Znojmo LAUFEN CZ): ,,Dneska rozhodla větší chuť po vítězsví, kde soupeř ve 3.třetině zrychlil hru, hodně střílel a to rozhodlo. Do příště se musíme z toho poučit a být víc hladový po vítězství. Gratuluji soupeři k výhře."

Komentář trenéra Martina Bociana (Florbal Chomutov): "Vyrovnaný zápas, ve kterém jsme se dlouho trápili střelecky. Ve třetí třetině jsme se proto chtěli víc tlačit do střelby a zjednodušit hru na útočné polovině, což nám nakonec pomohlo k vítězství. Tří bodů si ceníme. Díky soupeři za kvalitní utkání."