3.kolo, pondělí 28.9.2020, 10:00
-
FBC Liberec
6:16 (3:4, 1:9, 2:3)
Branky a nahrávky: 2. Macháč, 5. Mádlo (Malý), 18. Blažek (Volhejn), 20. Jeníček (vlastní branka), 22. Rais (Macháč), 23. Mádlo, 24. Smutný, 27. Smutný (Cejnar), 28. Blažek (Volhejn), 29. Smutný (Blažek), 30. Macháč (Urban), 31. Malý, 37. Faksa (Václavík), 45. Volhejn (Blažek), 55. Horník (Hais), 56. Mádlo - 1. Holovej (Švehla), 4. Holovej (Dušek), 11. Macura (Peksa), 31. Kubík (Šnobr), 45. Kotlan (Kubík), 56. Holovej (Jeníček).
Rozhodčí: Scholz, Pekárek. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 36:50. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:12, 4:12, 4:14, 5:14, 5:16, 6:16.
Florbal Chomutov: Gaier - Macura, Manas, Šnobr, Pretl, Holubář, Dušek, Holovej, Klement, Krob, Marek, Suchý, Peksa, Zelinka, Kubík, Jeníček, Švehla, Kellermann D., Kotlan
FBC Liberec: Dufek - Rais, Mádlo, Smutný, Volhejn, Pospíšil, Urban, Malý, Cejnar, Macháč, Bím, Horník, Václavík, Jaroš, Blažek, Kašínský, Faksa

Komentář trenéra Martina Bociana (Florbal Chomutov): "Soupeř je lepší, měl po většinu utkání převahu a zaslouženě zvítězil. My jsme mu 50 minut čelili s bojovností a snahou, škoda špatné desetiminutovky ve druhé třetině."

Komentář trenéra Petra Saláta (FBC Liberec): "Podobné utkání jako včera. Začátek slabší a pak jsme se rozjeli. Jsem rád za delší pauzu v které se zaměříme na bolístky co nás trápí co zápas. Díky klukům i soupeři za hru."