Oficiální web florbalového klubu Chomutov

Fanoušci - Ptejte se - Martin Bocian

Na Vaše dotazy z oblasti chomutovské florbalové scény a oddílu Florbal Chomutov odpoví šéftrenér Martin Bocian. Zodpovězeny budou pouze dotazy podepsané jménem, nebo všeobecně známou přezdívkou. Vulgární nebo nesmyslné příspěvky budou smazány!

Formulář dotazu
text příspěvku:
prosím nevyplňovat
jméno: email: město:
Otázky | Odpovědi
 

Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 49 odpovědí v této kategorii celkem.


Kryštof Kaljanko (krystofkalijanko@seznam.cz - Chomutov) 30.5.2018, 18:37
Dobrý den mužu se zeptat když mám zápas a někdo mě sfauluje co mám dělat a abych nebyl na trestné lavici

Odpověď:
Ahoj Kryštofe. Moje rada zní: NEFAULOVAT! MB
Řeháčková Horakova Lenka (Lenka.bohunka@.sez.cz - Perštejn) 11.2.2018, 19:29
Kdy mohu přihlásit vnučku na florbal

Odpověď:
Dobrý den, určitě kdykoliv. Napište na e-mail bocian@florbalchomutov.cz nebo se dostavte na některý z tréninků (viz zde na webu: KLUB -> TRÉNINKY). S pozdravem, Martin Bocian.
L Nov. (jmeno.neres.cz@gmail.com - Chomutov) 23.11.2017, 00:45
Dobry den, jsem divka, rocnik 2005, rada bych se chtela pridat do klubu, mohu se zeptat, jaky je cenik? Popripadne, kdy je nabor? Dekuji, LN.

Odpověď:
Ahoj, nábor dívek stále probíhá. Přijď na trénink kterékoliv pondělí od 17:30 do 19:00 do Městské sportovní haly. Roční členský příspěvek je 6.000 Kč, ale předtím umožňujeme jeden týden tréninků zdarma na zkoušku. Rozpis tréninků najdeš zde na webu pod odkazem KLUB -> TRÉNINKY. Jen pozor, v pondělí 1.1.2018 trénink není! S pozdravem, Martin Bocian
Nikola (nikol.niko@seznam.cz - Chomutov) 2.10.2017, 07:03
Dobrý den, mám takový dotaz, chtěla bych příteli koupit kšiltovku s vaším logem ale netuším, kde různé věci od Florbal Chomutov, nějaký kamenný obchod najdu, děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Prodej FAN SHOPu probíhá během domácích utkání "A" týmu mužů (viz rozpis utkání) v Městské sportovní hale. Případně je možné věci zakoupit v sekretariátu klubu Mostecká 39, každou středu od 13:00 do 17:00 hodin. S pozdravem, M.Bocian
Jarda (Assasir@seznam.cz - Nový Bor) 6.6.2017, 17:37
Dobrý den mám kamarádku která mi řekla že je trénuje jeden jistý trenér který prý nemá licenci stále se povyšuje má absurdní pravidla která musí dodržovat a chce za to ještě platit dále bych chtěl dodat to že kvůli jeho imbecilním(omlouvám se) tréninkům skončila jedna dívka v nemocnici nejspíše z nedostatku tekutin protože jim prý zakazuje chodit do šaten a pít po dobu 2 hodin což se mi zdá absurdní dále prý má sebou dva 40 leté trenéry kteří jim stále jen nadávají...nehledě na to že ani není pod žádnou firmou nebo společností,myslím si že tohle se nedá jen tak nechat proto si jdu pro radu co by se stím dalo udělat,napsal bych vám více informací ale bohužel by to na delší dobu.Děkuji za odpověd :)

Odpověď:
Dobrý den Jardo, já s tím takto nemohu udělat vůbec nic. Otázka trenérů je výsadní věcí každého klubu. Doporučuji se obrátit na vedení klubu. S pozdravem, Martin Bocian
Eva (e.k.ln@centrum.cz - Louny) 19.4.2017, 10:33
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli stále ještě nabíráte do oddílu žen. Zkušenosti s florbalem mam jen malé

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za zájem. Momentálně má družstvo žen přestávku před začátkem letní přípravy. Pokud byste měla zájem se zapojit, napište mi prosím e-mail na bocian@florbalchomutov.cz a já vám dám vědět, kdy bude první trénink. S pozdravem, Martin Bocian.
Denča (dada.eliasova@seznam.cz - Chomutov) 21.2.2017, 19:19
Výsledky mladších žákyň z 19.11.16 a 4.2.17 najdu kde? Děkuju

Odpověď:
Výsledky jsou v den odehrání turnaje na stránkách Českého florbalu. Zde na webu jsou zadávány zpětně.
Martin Tichy (martintichy11@seznam. cz - Chomutov) 8.9.2016, 11:36
Dobrý den,
Syn hraje florbal za elevove red + dostal rozpis treninků a kde se treninku účastnit.Domeček,aquasvět,tělocvična.
V případě treninku v Aquasvětu mi bylo řečeno,že syna na každý trenink musím přihlasit a registrovat on-line přes vaše stranky.Můžete mi poradit ,nebo poslat odkaz ,kde přihlašení uskutečním,
Děkuji Tichý Martin

Odpověď:
Dobrý den, není potřeba ho přihlašovat na každý trénink. Trénink plavání je dobrovolný, takže stačí pouze sdělit zájem ANO/NE. On-line formulář už není aktivní, byl pouze před sezónou. Prosím, pošlete mi e-mail na bocian@florbalchomutov.cz s tím, že syna chcete přihlásit na plavání. Zařadíme ho do jedné ze skupin a obratem vám napíšeme. S pozdravem, Martin Bocian, šéftrenér klubu (725 240 481)
Martin (kalanak@seznam.cz - Nová Role) 12.6.2016, 11:18
Dobrý den, syn(7 let) uvažuje o florbalu. Bydlí na Písečné.
Zajímá mne jaky je členský prispevek, zda už by měl nárok na slevu florbalky, bot. A zda se treninky odehravaji ve sport.hale či je to některé zakl.škole.
Dekuji za odpověď Martin B.


Odpověď:
Dobrý den, děkuji za dotaz. Nárok na oddílové slevy se vztahuje ke dni vyplnění přihlášky. Tréninky si můžete ještě do prázdnin přijít vyzkoušet, případně využít náboru na konci prázdnin. Pro více info prosím zavolejte na 725 240 481 nebo napište na bocian@florbalchomutov.cz. S pozdravem, Martin Bocian, šéftrenér oddílu
Martin (martas.adamek59@seznam.cz - Rumburk-Chomutov) 4.4.2016, 10:52
Dobrý den
Neměli byste zájem ještě o brankáře?

Odpověď:
Dobrý den, bez bližších informací nejsem schopen na tuto otázku odpovědět. V případě zájmu zapojit se do tréninků pošli nějaké bližší údaje o sobě (věk, zkušenosti apod.) na mail bocian@florbalchomutov.cz. S pozdravem, Martin Bocian, šéftrenér klubu.

Další stránky
12345>>

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři