Oficiální web florbalového klubu Chomutov
11.11.2022 | Redakce, foto: Vladimír Kapuš

Ženy v boji o body s týmy z jižních Čech

Ženy v boji o body s týmy z jižních Čech
C H O M U T O V - Po třech výhrách v řadě ženský tým Florbalu Chomutov tento víkend čekají další dvě utkání. Obě utkání se budou konat v domácím prostředí Chomutova, první v sobotu 12.11. proti Rudým Dračicím MLADÝCH NADĚJÍ Týn v 16:00, druhé pak v neděli 13.11. s Banes Florbalem Soběslav v 15:00.

PŘEDSTAVENÍ SOUPEŘEK

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn

Dračice se aktuálně nachází v druhé polovině tabulky, konkrétně na devátém místě. Na Spartu Praha, která je před nimi na osmém místě, ztrácejí pouze 2 body a na dnešního soupeře Chomutov už 6! Při pohledu do statistik poslední dvě utkání skončila pro Týn prohrou (s Kutnou Horou 5:7 a s Tigers 1:7). Nejproduktivnější hráčkou je Tereza Bočková, která je v kanadském bodování držitelkou 25 bodů (15+10).

Banes Florbal Soběslav

Nedělní soupeř ženské týmu Florbalu Chomutov, se aktuálně nachází na posledním místě v soutěži se ziskem 0 bodů. Se skóre 23:75 jsou týmem s nejménně vstřelenými a nejvíce obdrženými brankymi. Nejproduktivnější hráčkou je Andrea Dostálová se ziskem 8 bodů (5+3).

Domácí celek je momentálně ve výborně formě, kdy zaznamenál tři výhry v řadě. Aktuálně se nachází s šestnácti body na 5. místě v tabulce s vyrovnaným skórem  39:34. Tým má úctihodnou 50 % úspěšnost přesilových her. Naší nejlepší hráčkou je Adriana Hýsková s 20 kanadskými body (10+10). Brankářka Karolína Bačkovávýbornou 91 % úspěšnost zákroků.

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři