Oficiální web florbalového klubu Chomutov
27.10.2022 | Redakce

SKILLS CAMP: Děti ze čtyř klubů o prázdninách zlepšovaly své dovednosti!

SKILLS CAMP: Děti ze čtyř klubů o prázdninách zlepšovaly své dovednosti!
C H O M U T O V - V rámci pilotního projektu regionální spolupráce uspořádal během podzimních prázdnin Florbal Chomutov první dovednostní SKILLS CAMP pro elévy a mladší žáky. Dvoudenní nabitý program plný tréninku, vzdělávání i zábavy pod taktovkou šéftrenérů Michala Skuhrovce a Petra Lince si užily děti z Chomutova, Litvínova, Žatce a Děčína.

Během podzimních prázdnin 26. a 27. října se v chomutovské Městské sportovní hale uskutečnil vůbec první dovednostní SKILLS CAMP. Otevřen byl pro všechy nadšené florbalisty z regionu, a to ve věku elévů a mladších žáků. Pro účastníky byl připraven nabitý program: florbalové tréninky zaměřené na dovednosti, tréninkové utkání, videorozbory, individuální práce s brankáři, vzdělávací workshop a také nezbytná kompenzace a samozřejmě strava v podobě svačin a obědů. Možnost aktivního strávení podzimních prázdnin, zlepšení dovedností a poznání nových kamarádů nakonec přilákala hráče celkem ze čtyř klubů.

„Podzimní kemp byl jednou z prvních akcí našeho projektu regionální spolupráce klubů, kterou už brzy blíže představíme. Jeho cílem je propojení klubů na všech úrovních, sdílení myšlenek, pořádání společných akcí a celková kultivace společného prostředí. V Chomutově jsme několik let pracovali na tom, abychom našim členům vytvořili vynikající podmínky. Nyní chceme naše trenéry a know how nasdílet i s partnerskými kluby, které o to budou mít zájem, a pomoci jim v jejich dalším růstu. Víme, že čím silnější budou kluby kolem nás, tím silnější budeme i my a celý náš region. Zároveň jsme si vědomi, že i my se od našich sousedních klubů stále máme mnoho co učit," poodkrývá hlavní myšlenku předseda Florbal Chomutov Martin Bocian.

Už úvodní společná akce ukázala, jak velký potenciál se v našem regionu skrývá. Děkujeme všem účastníkům i jejich rodičům a trenérům a těšíme se na další společné akce.

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři