Oficiální web florbalového klubu Chomutov
04.06.2019 | Redakce, foto: Jan Gebauer a SK Bivoj Litvínov

Posily: Do Chomutova míří Jiří Pecháček z Litvínova a Daniel Grener z Přerova!

Posily: Do Chomutova míří Jiří Pecháček z Litvínova a Daniel Grener z Přerova!
C H O M U T O V - Již více než měsíc se na start nového soutěžního ročníku připravují chomutovští florbalisté a v jejich středu také dvě zcela nové akvizice. Obránce Jiří Pecháček z nedalekého Litvínova a univerzál Daniel Grener z dalekého Přerova. „O oba hráče máme zájem, detaily příchodů budeme řešit v následujících dnech,“ říká hlavní trenér týmu Martin Bocian. Oba hráči by měli nastoupit už k prvnímu přípravnému utkání za dva týdny proti Superligovému Liberci.

Jiří Pecháček

obránce, 29 let, SK Bivoj Litvínov

Kariéra brzy třicetiletého obránce byla doposud spjata pouze s klubem v Litvínově, se kterým prožil všechny vzestupy i pády. Mnohaletá snaha o postup do české nejvyšší soutěže vyvrcholila v roce 2015. V následujícím ročníku tedy brázdil s týmem superligové palubovky, pak ovšem přišel strmý pád, který vyústil v letošní sestup do Národní ligy.

SEZÓNA  KLUB                  Z  G  A  B  TM
2018-19 SK Bivoj Litvínov (1. liga mužů)    16  7  3  10  2

Daniel Grener

univerzál, 23 let, FBC Přerov

Asi jako první vás napadne otázka, jak se hráč z Přerova dostane do Chomutova? Odpověď je prozaická. Společné studium v Praze s dalšími chomutovskými hráči. V minulých letech si Daniel Grener vyzkoušel slovenskou extraligu v týmu Bratislavy a snažil se prosadit také do týmu Black Angels. Tehdy ovšem jeho kariéru přibrzdilo zranění. Nyní má před sebou výzvu v podobě boje o prvoligovou sestavu v Chomutově.

SEZÓNA  KLUB                  Z  G  A  B  TM
2018-19 FBC MSEM Přerov (Divize)        16  11  12  23  10
     FBC Přerov B (Regionální liga mužů)  10  12  9  21  12
     Black Angels (Pohár České pojišťovny)  1  0  0  0  0

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři