Oficiální web florbalového klubu Chomutov
05.04.2010 | Redakce

Podpoř juniory v cestě na vrchol a nakupuj od značek Unihoc nebo Salming ZDARMA!

Podpoř juniory v cestě na vrchol a nakupuj od značek Unihoc nebo Salming ZDARMA!
C H O M U T O V - Závěr sezóny 2009/2010 je tady a s ním také dva velké vrcholy pro klub FbC 98 Chomutov. Tím prvním bude v neděli 11.dubna poslední turnaj juniorské ligy, kde se bude rozhodovat o postupujícím do 2.ligy. Chomutov zkříží své hokejky s Děčínem a bude potřebovat Vaši podporu. Klub proto připravil pro své členy i fanoušky speciální akci! Přijď na utkání podpořit chomutovské hráče a získej zboží od značek Unihoc nebo Salming dle vlastního výběru v maximální výši 500 Kč zcela ZDARMA!

Co je ve hře?

Především jediné postupové místo do 2.ligy juniorů pro ročník 2010/2011. Podle očekávání jsou nejlepšími celky regionální juniorské soutěže týmy Chomutova a Děčína. Oba však postoupit nemohou. O jediné postupové místo si to rozdají symbolicky na posledním turnaji v sezóně, právě 11.4. ve Sportovní hale ve Spořicích. „Půjde opět o velmi kvalitní duel, rozhodně myslím, že si diváci přijdou na své. Oba celky jsou na vysoké úrovni a v sázce je mnoho!“ předpovídá předseda a trenér Fbc 98 Martin Bocian

Za podporu nakupuj bez peněz!

CO TI ZAJISTÍ CENY?
- klakson, na hokej určitě chodíš!
- buben, něco se doma najde ne?
- řehtačka, byly přeci velikonoce!
- vlajka, stačí pár minut času
- transparent, klasika!
- klubový dres, ten má každý
a další... fantazii meze neklademe!
Florbal je kolektivní sport a v tomto směru se FbC 98 Chomutov opírá ve všech týmech o vynikající týmovou práci. Klub navíc při této příležitosti připravil pro své členy i příznivce ojedinělou akci! Přijď na utkání s klaksonem, bubínkem, řechtačkou, transparentem či jakkoukoliv jinou pomůckou pro fandění a automaticky získáváš možnost nákupu věcí Unihoc nebo Salming v maximální výši 500 Kč dle vlastního výběru a to ZDARMA!

Jak cenu získat? Především vidtelnou a slyšitelnou podporou během utkání! Po jeho konci nebo na nejbližším tréninku se přihlaš u předsedy klubu a do týdne máš výhru doma! Ale POZOR! Na slevu má nárok pouze majitel! To znamená, že pokud přijdou tři fanoušci v dresu a bude mezi nimi kolovat jeden buben, získávají všichni výhru za dres, ale pouze jeden z nich za buben!

Akce je směřována pro bývalé hráče oddílu, rodiny ale i veřejnost. Samozřejmě se však týká i našich stávajících členů z ostatních kategorií mužů, žen, dorostenců, starších i mladších žáků. „Ti si dokonce budou moci vybrat, zda využijí možnost nákupu od Spinfla a nebo si nechají svou slevu na platbu letních turnajů či soustředění,“ dodává předseda klubu Martin Bocian. Do Spořic se chystá početná výprava děčínských příznivců, pojďte proto podpořit chomutovské borce a ukázat, kdo je tu doma! Stačí tak málo! Vyrob si vlajku, transparent, buď na zápase slyšet a můžeš nakupovat bez peněz!

Čím víc fandíš, tím víc získáš!

KOLIK MŮŽEŠ ZÍSKAT?
přijď v klubovém dresu: 100 Kč

za vlajku či transparent: 150 Kč

trumpeta, buben, klakson 250 Kč

Výše tvé slevy je přímo úměrná způsobu tvé podpory! Budeš v hledišti vidět? Získáš hodně! Budeš-li však i slyšet a podporovat domácí hráče, získáš ještě víc! A teď to nejlepší! Částky se sčítají! Když přijdeš v dresu, s transparentem a ještě čímkoliv, co ti pomůže ve fandění, můžeš získat celkovou slevu až 500 Kč! A za to už si něco koupíš! Slevu je možno i kombinovat: nemusíš si kupovat drobné zboží, ale můžeš svou slevu uplatnit například při nákupu nové hokejky nebo brankářské výstroje. Spoj příjemné s užitečným. Koukni na kvalitní florbal a udělej si radost nákupem!

Bojujeme společně!

Není tajemstvím, že FbC 98 Chomutov po 2.juniorské lize touží. Už jen z toho důvodu, že je řízena celostátní unií, je mnohem náročnější po všech stránkách! Je v ní však i budoucnost pro mladší hráče. Budou moci nastupovat v kvalitnější soutěži. Proto nyní bojujeme společně za svoji budoucnost! Úsilí z celé sezóny vrcholí, pojďme ho společně dotáhnout do úspěšného cíle! Vezměte rodinu, kamarády, děti, známé a přijďte se podívat v neděli 11.4. do Sportovní haly Spořice na skvělý florbal!

FbC 98 Chomutov věří, že se opět ukáže, jak skvělý týmový duch v našem klubu vládne a společně uděláme v neděli ten rozhodující krok! PROTO PŘIJĎTE VŠICHNI, ALE OPRAVDU VŠICHNI!

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři