Oficiální web florbalového klubu Chomutov
08.09.2017 | Eliška Vetýšková; foto: Roman Dušek (www.mazlik.net)

Nový soupeř, nová výzva. Chomutov v neděli přivítá nováčka, Havířov!

Nový soupeř, nová výzva. Chomutov v neděli přivítá nováčka, Havířov!
C H O M U T O V - Chomutovští florbalisté mají před sebou více než nabitý víkend. V sobotu vyzvou na zápas barážového soupeře, Pelhřimov. V neděli se utkají s novým soupeřem z dálky. Na palubovce se představí také nováček 1. ligyTJ Slovan Havířov, který vstoupí s Chomutovem do zápasu v rámci 14. kola 1. ligy. Z organizačních důvodů bylo 14. kolo přesunuto na neděli 10. září. Zápas startuje v 15:00! Nezapomeňte využít akční vstupenky na sobotní i nedělní zápas!

Boj nováčků - Chomutov změří síly s Havířovem!

Florbal Chomutov má za sebou tři úspěšné, přípravné zápasy, které mu potvrdily, že na novou sezónu má skvělou formu. Jak už víme, dostal se do 1. ligy přes Pelhřimov. Oba dva týmy, jak domácí Chomutov, tak Pelhřimov se budou potkávat v první lize, protože mistr Národní ligy v divize západ, Mukařov, se vzdal postupového práva.

Naopak mistr Národní ligy v divizi východ se svého úspěchu a postupu nevzdal. TJ Slovan Havířov se díky skvělým výkonům stal dalším novým týmem v 1. lize, proto můžeme předpokládat, že nedělní zápas bude více než zajímavý. Chomutov i Havířov jsou na stejné startovní čáře.

14. kolo: Florbal Chomutov X TJ Slovan Havířov

Přesunuté 14. kolo 1. ligy se odehraje v MSH v neděli 10. září od 15:00. Nezapomeňte využít zvýhodněné vstupenky. Když si koupíte vstupenku na sobotní zápas za 50 Kč, na nedělním zápase se pouze prokážete a půjdete rovnou na tribunu. Klasická vstupenka stojí 40 Kč. Těšíme se na viděnou!

Odkaz na online psaný přenos utkání

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři