Oficiální web florbalového klubu Chomutov
02.09.2022 | Tisková zpráva

Klub pro sezónu 2022/2023 upravuje vstupné a zavádí permanentky

Klub pro sezónu 2022/2023 upravuje vstupné a zavádí permanentky
C H O M U T O V - Start nového ligového ročníku 2022/2023 už hlasitě klepe na dveře, je proto nejvyšší čas seznámit fanoušky s úpravou vstupného na utkání A týmu mužů. Novinkou pro letošní sezónu bude možnost zakoupit si permanentní vstupenku, která se vztahuje na celou základní část a jako bonus také na vyřazovací boje.

Jednotlivé vstupné

Klub se pro letošní sezónu rozhodl reagovat na rostoucí ceny pronájmů a energií a stanovil cenu jednotlivého vstupného na 70 Kč. Vstupenky budou opět distribuovány pouze na místě v den utkání. Pokladny se otevírají 60 minut před úvodním buly.

Permanentní vstupenka

Pravidelným návštěvníkům našich zápasů se jistě vyplatí koupě permanentní vstupenky. Cena permanentní vstupenky byla stanovena na 700 Kč. Pokud byste byli na všech třinácti domácích zápasech základní části, ušetříte oproti běžnému vstupu 210 Kč. Jinými slovy zaplatíte 10 utkání a tři máte zdarma. A jako bonus pak můžete zdarma navštěvovat i zápasy vyřazovacích bojů v play off nebo play down.

S ohledem na fakt, že klub navyšoval také členské příspěvky, nabízíme ještě 100 Kč slevu na permanentku všem přímým příbuzným našich členů (otec, matka, bratr, sestra). Pro nejbližší rodinu našich členů bude permanentní vstupenka za 600 Kč. Prodávat se však bude pouze jedna na osobu.

Permanentní vstupenku bude možno zakoupit před každým domácím zápasem. V prodeji bude až do konce října 2022. První příležitost je tuto neděli 4. září od 16.00 u vstupu na utkání v Městské sportovní hale proti Kanonýrům Kladno. Přijímáme pouze platbu v hotovosti.

Fanklub

Pokud byste kromě návštěvy chtěli podpořit klub také přihlášením do našich řad, je pro vás ideální příležitostí fanklub. Jeho členem se stanete vyplněním přihlášky do klubu a zaplacením ročního poplatku ve stejné výši, jako je cena permanentky (700 Kč, resp. 600 Kč pro nejbližší rodinu členů). Všichni členové fanklubu dostanou jako bonus klubové tričko. Členové fanklubu mohou dále čerpat také další příležitostné výhody v rámci autobusových výjezdů či speciálních klubových akcích. O této možnosti budeme vždy předem informovat.

Pokud jste byli členy fanklubu i v loňském roce, obnovíte si členství pouhým zasláním výše uvedené částky na účet klubu 545556578/2010. Termín pro zaslání platby je pátek 16. 9. 2022. Utkání s Kladnem tuto neděli je pro vás zdarma.

Pokud se chcete stát novým členem fanklubu, zašlete vyplněnou přihlášku do klubu na e-mail fanklub@florbalchomutov.cz a zaplaťte roční poplatek na účet klubu výše.

Trička pro vás budeme mít připravené nejpozději do konce října letošního roku a pro sezónu 2022/2023 ho dostanou nejen noví členové fanklubu, ale i ti stávající, kteří uhradí roční poplatek do stanoveného termínu.

Pro členy klubu vstup zdarma

Stejně jako v předchozích letech zachováváme vstup zdarma pro všechny členy klubu, tedy pro hráče, hráčky, trenéry nebo vedoucí.

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři