Oficiální web florbalového klubu Chomutov
10.10.2016 | Redakce, foto: Roman Dušek (www.mazlik.net)

Florbal Chomutov dále rozšiřuje obranné řady. Z Kadaně se vrací Jiří Turek

Florbal Chomutov dále rozšiřuje obranné řady. Z Kadaně se vrací Jiří Turek
C H O M U T O V - Chomutov nadále pokračuje v doplňování kádru. Jen pár hodin poté, co klub oznámil návrat klubové ikony Daniela Fokta, tu máme další příchod staronové tváře. Vrací se další z bývalých hráčů, kteří před více než rokem ohlásili odchod do Kadaně, obránce Jiří Turek.
Před utkáním v Mukařově hlásí Florbal Chomutov další staronovou tvář ve svém kádru. Tentokrát se vrací obránce Jiří Turek. Hráč, který před více než rokem dobrovolně opustil chomutovský kádr a zvolil angažmá v sousední Kadani, nyní projevil zájem o návrat. „Jako hráč bude jistě přínosem, jeho výkony jsou pořád na vysoké úrovni. Všechny neshody, kvůli kterým jsme se dříve rozešli, jsme si vyříkali a proto v tuto chvíli nevidím důvod jeho zájem odmítnout,“ vysvětluje okolnosti trenér Chomutova Martin Bocian.

Potvrzuje se tak, že nejdůležitějším současným tématem je doplnění kádru, zejména obranných řad. „Náš společný cíl teď musí být jeden jediný a podřídit mu musíme úplně vše,“ netají se Bocian. Zároveň dodává, že by zpět v kádru rád přivítal i další hráče.

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři