Oficiální web florbalového klubu Chomutov
19.06.2013 | Redakce, foto: Martina Egi

Chomutov hlásí první posily! Z Mostu přichází Marek Chocholoušek a Pavel Drtina!

Chomutov hlásí první posily! Z Mostu přichází Marek Chocholoušek a Pavel Drtina!
C H O M U T O V - Juniorský kádr představuje na nadcházející sezónu dvě nové posily z nedalekého Mostu. Na roční hostování z Vipers Most přichází útočníci Marek Chocholoušek a Pavel Drtina. Ti spolu táhli v minulé sezóně Vipers Most v 2. lize dorostenců. Také si zahráli finále ISOLINE CUPU v 02 aréně v dresu Výběrů Ústeckého kraje. Už měsíc se připravují s juniorským týmem pod vedením Karlem Klímy.

Juniorské posily

Minulá sezóna sezóna byla velice pro ně vydařená. Nejdříve pomohli k prvnímu místu Vipers Most v 2. lize dorostenců a poté si spolu zahráli finále ISOLINE CUPU v O2 aréně, když hájili barvy Ústeckého kraje.

Marek Chocholoušek


Rychlý talentovaný hráč vyhrál v minulé sezóně kanadské bodování v 2. lize dorostenců. Za 24 zápasů nasbíral 92 kanadských bodů za 60 přesných střel a 32 nahrávek.

Minirozhovor s Markem Chocholouškem:

Jak se cítíš v Chomutově?
V Chomutově se cítím velmi dobře. Je tu dobrá parta lidí a s nikým nevycházím špatně. Dokonce si myslím, že už teď jsem trochu do té party zapadl.

Co tě vedlo do Chomutova?
Do Chomutova mě vedlo to, že to je klub, který už je postaven na vyšší úrovni florbalu. Chtěl jsem si zahrát s lepšimi hráči a zlepšovat se.

Pavel Drtina

Šikovný talentovaný hráč se umístil za svým parťákem z útoku na druhém místě kanadského bodování. Za 24 zápasů zaznamenal 84 kanadských bodů za 41 branek a 43 asistencí.

Minirozhovor s Pavlem Drtinou:

Jak se cítíš v Chomutově?
V Chomutově se cítím, za tu dobu co tu trénuji, velmi dobře. Je mnohem lepší být v týmu s větší konkurencí, která tě donutí na sobě mnohem víc makat.

Co tě vedlo do Chomutova?
Do Chomutova mě určitě vedla možnost zahrát si se spoustou skvělých kluků, i samozřejmě možnost hrát za dvě kategorie, dorostence a juniory.

Rodáci z Mostu si už připsali první starty v dresu FbC 98 Chomutov, když v neděli odehráli přípravný zápas dorostenců proti BILLY BOY Mladá Boleslav. V útoku spolu s Tomášem Fialou výrazně pomohli k vysoké výhře 7:1.

Marek Chocholoušek v přípravném zápase proti BILLY BOY Mladá Boleslav

Přejeme mladým talentovým hráčům hodně štěstí v dresu FbC 98 Chomutov!

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři