Oficiální web florbalového klubu Chomutov
17.11.2022 | Redakce, foto: Vladimír Kapuš

CLUB GAME aneb sváteční utkání proti Gulliverům

CLUB GAME aneb sváteční utkání proti Gulliverům
V rámci 14. kola se ve svátečním utkání představí Florbal Chomutov opět na domácí palubovce, soupeřem jim bude tentokrát tým Sokol Brno I EMCOCase Gullivers! Zápas se hraje ve čtvrtek 17. listopadu od 17:00! Klub tento zápas pojal speciálně jako “CLUB GAME”.


Gulliveři se v poslední době představují ve slušné formě. Po výhře nad Alligators a následném skalpu favorizovaného Ústí, podlehli po velkém boji 2:3 lídrovi tabulky - BUTCHISU! Aktuálně se Brno nachází na 6. místě ligové tabulky se ziskem 19 bodů. Produktivitu Jihomoravanů táhne především Václav Černoch, který posbíral již 21 bodů za 11 branek a 10 asistencí! Mezi třemi tyčemi neohroženě vládne Matyáš Krupa, který je druhým nejvytíženějším brankařem soutěže. Svojí kvalitu potvrzuje i v průměru inkasovaných branek na zápas, kde patří statisticky mezi nejlepší brankaře ligy!

Gullivers jsou v posledních zápasech oblíbeným soupeřem Chomutova! V loňské sezoně jsme dokázali dvakrát zvítězit! Nejprve 7:5 na půdě Gulliverů, v odvetě na domácí palubovce pak drtivě 11:4! V letošním utkání jsme vyhráli na půdě soupeře po velkém obratu 8:5. Hattrick v tomto utkání zaznamenali Michal Skuhrovec a Adam Martin! Čtyřbodový zápas zapsal za 4 asistence Jakub Štěrba.


Chomutov v dnešním zápase potřebuje navázat na povedené vystoupení v Českých Budějovicích, kde získal 3 body za výhru 9:5! V utkání se nejvíce dařilo Ondrovi Halejovi, který vstřelil hattrick! Zápas se povedl také Tomáši Novotnému, který zapsal první tříbodové utkání v této sezóně! Chomutov se nachází na 10. místě vyrovnané prvoligové tabulky se ziskem 16 bodů! V případě tříbodové výhry se Chomutov v tabulce dotáhne na hosty z Brna. Prohra by znamenala opět vyklizení pozic, které zaručují play-off!

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři