Finále startuje v Chomutově už dnes! Zájem je velký, pryč je třetina lístků!

C H O M U T O V - Již za pár hodin bude vhozeno úvodní buly finálové série mezi Chomutovem a Mukařovem. Dlouho očekávaný okamžik a vyvrcholení celého play off je na spadnutí! V předprodeji zmizela už zhruba třetina lístků na sobotní duel. Klub proto vydává důležité informace, které byste měli před startem série vědět.

Předprodej vstupenek na sobotu

Předprodej vstupenek na sobotní utkání bude ukončen ve 13:00. Poté bude možno zakoupit lístky už pouze klasicky před utkáním. Pokladny budou otevřeny v 16:45, tedy 75 minut před úvodním buly. Předpokládá se velký zájem, proto klub doporučuje nenechávat koupi lístku na poslední chvíli. Ideální doba příchodu je mezi 17:00 - 17:30.

Předprodej na neděli

Vstupenky na nedělní druhé finálové utkání si budete moci zakoupit na recepci Městské sportovní haly až do sobotní 20. hodiny večerní. V neděli budou pokladny otevřeny opět 75 minut před utkáním, tzn. ve 12:45. Doporučujeme opět příchod mezi 13:00 - 13:30.

Rozdělené vchody

Na oba finálové zápasy bude vchod do Městské sportovní haly rozdělen pro diváky na dvě části. První vchod pro diváky, kteří si jdou teprve vstupenku zakoupit. A druhé vchod pro všechny, kteří využili předprodeje a do haly již přichází se vstupenkou. Cílem je zvýšit komfort všech diváků, kteří neváhali a zakoupili si vstupenky v předprodeji tak, aby nemuseli stát v případné frontě a čekat na pouhé odbavení pořadatelem. Oba vstupy budou označeny u vchodu do Městské sportovní haly.

Vyhrazená místa

Regionální komise rozhodčích pořádá u příležitosti sobotního zápasu seminář rozhodčích. V sektoru k sezení na straně hráčských lavicí bude tedy vyhrazeno 11 míst pro Český florbal, která budou zřetelně vyznačena. Prosíme, respektujte rezervaci těchto míst.

Všem divákům děkujeme a přejeme výborný sportovní zážitek!