Oficiální web florbalového klubu Chomutov

Základní škola Chomutov, Březenecká 4679

www.zsbrezenecka.cz

Partnerská škola Florbalu Chomutov od roku 2015

Jací jsme?

- bezbariérová škola (integrujeme imobilní žáky), k dispozici je výtah a výtahová plošina
- zajímavá nabídka sportovních aktivit (moderní gymnastika, kanoistika, florbal a jiné)
- široké sportovní zázemí (2 tělocvičny, travnaté hřiště, rozsáhlý sportovní areál, 2 tenisové kurty, volejbalové hřiště)
- příjemné výukové prostředí tříd i školy
- zkušený a vstřícný pedagogický sbor individuální přístup k žákům
- školní jídelna s nadstandardní nabídkou (svačiny, minibufet, obědy pro veřejnost)
- školní družina s neobvyklými možnostmi mimovýukových aktivit

Sportovní florbalový kroužek žáků školy

Hlavní trenér: Jiří Žižka
Trenéři: Michal Bělohlávek, Radim Pivovar, Daniel Johanes

Historie kroužku
Vytvořit sportovní kroužek na škole, který bude zaměřen na poměrně mladý, ale o to víc v dnešní době oblíbený sport, florbal, se zrodil v hlavě jednoho z rodičů našich žáků. Škola byla nadšená, že se mezi rodiči našel někdo, kdo přišel s takovýmto nápadem a co víc, dokázal ho také realizovat. V roce 2015 byla oficiálně zahájena činnost Harmonie Florbal Pirates. Při zrodu tohoto populárního kroužku stály i další sportovní organizace, s nimiž zakladatel a trenér v jedné osobě, pan Jiří Žižka, navázal úzkou spolupráci. Velké poděkování tak patří hokejovému klubu Piráti Chomutov a florbalovému klubu Florbal Chomutov. Harmonie Florbal Pirates je velmi populární nejen mezi žáky, ale mezi rodiči. Důkazem tohoto je, že do přípravy a trénování našich žáků se zapojili další z rodičů, p. Bělohlávek Michal a p. Pivovar Radim, ale poděkování patří i všem rodičům, kteří kroužek podporují.

Hráči Pirates mají pravidelné tréninky, které jsou obohaceny o příležitostná přátelská utkání s jinými florbalovými kroužky. Jako pořádní Pirates i my máme svou truhlu s pokladem, v podobě velkolepé akce, kterou kroužek každoročně pořádá, Turnaj O pohár paní ředitelky - Florbal Pirates Harmonia Cup

Více informací najdete na webových stránkách školy.

Významní partneři

Hlavní partneři