Redakce, foto: V. Kapuš | 22.01.2020

Ženy dokázaly ve druhé třetině otočit nepříznivý vývoj, přesto ale prohrály

C H O M U T O V - Odvetné utkání proti týmu Prague Tigers Nehvizdy vyšlo nakonec lépe domácím hráčkám i přesto, že na začátku druhého dějství zvládly chomutovské hráčky nejen smazat dvoubrankové manko soupeřek, ale dokonce jít i do jednobrankového vedení. Domácí Tigers ovšem zejména díky zvládnutému vstupu do třetí třetiny nakonec dokázaly dovést zápas do vítězného konce. Nejlepšími hráčkami byly vyhlášeny - Lamblová - Suková Tereza.
15.kolo, sobota 18.1.2020, 17:00
Prague Tigers Nehvizdy
-
7:3 (2:0, 2:3, 3:0)
Branky a nahrávky: 12. Hamplová (Nejedlá), 16. Lálová (Lamblová), 27.Lálová (Zimina), 40. Lamblová (Lálová), 43. Lálová (Andrlová), 44. Zimina (Lamblová), 52. Lálová (Lamblová) - 22. Bímová (Morová), 25. Oličová (Morová), 26. Suková T.
Rozhodčí: Jirka M., Přibil D. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 18. Střely na branku: 30:36. Průběh utkání: 2:0,2:3,7:3.
Prague Tigers Nehvizdy: Pilšáková (Husarčiková) - Hamplová, Balcárková, Nejedlá, Zimina (C), Lálová, Strašíková, Voštiarová, Lamblová, Andrlová, Dvořáková
Florbal Chomutov: Blahníková - Šidlochová (C), Suková B., Kornalíková, Ulčová, Reissová - Čiháková, Suková T., Schoberová - Morová, Oličová, Bímová - Hronová

Vladimír Jambor (Prague Tigers): „Poměrně pěkně zvládnuté utkání. Škoda výpadku na začátku druhé třetiny, kdy jsme polevili v koncentraci. Jsem rád, že jsme se netrápili v koncovce jako v prvním zápase. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů."
Jakub Novák (Florbal Chomutov): „Pěkné a vyrovnané utkání, kde bohužel výsledek neodpovídá zápasu. Rozhodly čtyři minuty nekoncentrovanosti a školácké individuální chyby. Děkujeme za utkání."