Ondřej Šarša, foto: Z.F.K AQM Petrovice | 13.10.2019

Třetí výhra v řadě! Chomutov potvrdil roli favorita a porazil Z.F.K. Petrovice

C H O M U T O V - Netradičně den před utkáním vyrazili florbalisté Chomutova k šestému kolu první ligy mužů. V sobotu odpoledne totiž nastoupili až u nejvzdálenějšího soupeře - Z.F.K. AQM Petrovice. Po příliš nepovedené první třetině chomutovský celek zabral a dokázal v prostřední části odskočit do brankového trháku. Florbalisté ze severu Čech potvrdili roli favorita a z největší české obce se vrátili se ziskem tří bodů.
6.kolo, sobota 12.10.2019, 17:00
Z.F.K. AQM Petrovice
-
6:10 (3:2, 0:4, 3:4)
Branky a nahrávky: 8. Jakubec (Skácel), 16. Nivnický (Gabzdyl), 18. Skácel (Šarközy), 51. SKácel (TS), 55. Skácel (TS), 57. Čížek (Matoška) - 10. Hlaváček (Kopp), 18. Šarša (Štěrba), 22. Novotný (Stibor), 23. Štěrba (Šarša), 28. Linc (Štěrba), 32. Stibor (Šafařovský), 44. Kopp (Bernas), 51. Kellermann E. (Linc), 53. Melíšek (Linc), 56. Halej (Müller).
Rozhodčí: Pavel Hála, Vladimír Hála. Vyloučení:Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 15. Střely na branku: 20:30. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:8, 4:8, 4:9, 5:9, 5:10, 6:10.
Z.F.K. AQM Petrovice: Blakala - Matoška, Daubner, Gabzdyl, Čížek, Zbořil, Jakubec, Mrkva, Waliczek, Heiser, Šarközy, Michalík, Homola, Nivnický, Skácel, Flašar
Florbal Chomutov: Vlček - Šarša "C", Kellermann E., Linc, Melíšek, Štěrba, Novotný, Grener, Holovej, Šafařovský, Stibor, Müller, Hlaváček, Bernas, Halej, Kopp

Komentář trenéra Martina Vlčka (Z.F.K. AQM Petrovice): "V první třetině jsme plnili pokyny trenéra a taky to tak vypadalo. Ve druhé jsme na pokyny úplně kašlali a prohráli si tím zápas. Třetí byla nahoru dolů. Pochválit zaslouží naše třetí lajna složená z mladých. Děkujeme."

Komentář trenéra Martina Bociana (HEROS Florbal Chomutov): "Od druhé třetiny jsme hráli to, co jsme chtěli a získali jsme rozhodující náskok a mrzí mě zbytečně inkasované góly v závěru. Děkujeme soupeři a pořadatelům za utkání."