Skvěle! Chomutov v Turnově zvládl i druhý zápas a v semifinále vede 2:0!

C H O M U T O V - Florbalisté Chomutova mají za sebou další skvělé představení na palubovce semifinálového soupeře, TJ Turnov. V neděli 19. března odehráli druhý důležitý zápas v rámci semifinále proti domácímu týmu TJ Turnov. První třetina se pro Chomutov nevyvíjela příliš dobře, Turnov se ujal vedení 2:0. Od druhé třetiny ale svou nadvládu opět potvrdili chomutovští, kteří vstřelili 4 branky, přičemž Turnov pouze jednu. Za vyrovnaného stavu 4:3 se šlo do třetí třetiny. Chomutov potvrdil svou skvělou formu, prostřelil turnovského brankáře hned třikrát a a další dvě trefy přidal do prázdné branky, čímž stanovil konečné skóre na 9:4. Semifinálové série s Turnovem se tak přesouvá na domácí palubovku Chomutova za stavu 2:0!
SF2, neděle 19.3.2017, 17:30
TJ Turnov
-
4:9 (2:0, 1:4, 1:5)
Branky a nahrávky: 5. Sekyra (Vitásek), 8. Sekyra (Matěcha), 29. Sekyra (Matěcha), 55. Matěcha (Sekyra) - 29. Chocholoušek (L. Fiala), 29. Štěrba (Pastor), 33. Šarša (Chocholoušek), 34. Andrle (Z. Hlaváček), 45. Jäschke (Štěrba), 45. Kopp (Klíma), 49. Chocholoušek (L. Fiala), 59. L. Fiala, 60. Kopp (Bejček).
Rozhodčí: Čížek, Laštovička. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 101. Střely na branku: 37:25. Průběh utkání: 3:0, 3:7, 4:7, 4:9.
TJ Turnov: Švec - Měkota, V. Palatínus, Havlín, Matěcha (C), Seidl, Rondoš, Bursa, Hejduk, Grmolec, Pospíšil, Vitásek, A. Palatínus, Buriánek, Sekyra, Nezdara.
Florbal Chomutov: Šantora - Šarša (C), Šnábl, Pačmag, Turek, Z. Hlaváček, Klíma - Chocholoušek, Fokt, L. Fiala - Štěrba, Jäschke, Pastor - Kopp, Bejček, Andrle

Podrobnosti k utkání pro vás připravujeme.

Jaroslav Marks (TJ Turnov): „Podobný zápas jako včera, kde o výsledku rozhodla desetiminutovka v druhé třetině, kde hosté otočili výsledek a nám se už nepodařilo vrátit se zpět do hry. Těšíme se na na to, až vrátíme sérii zpět do Turnova.“

Martin Bocian (Florbal Chomutov): „Jenom hráči a členové našeho týmu ví, jak moc těžký zápas, zejména psychicky to dnes byl. Jsem rád, že jsme tady mohli být a děkuji celému týmu za přístup a bojovnost. Soupeři děkujeme za obě utkání, sérii rozhodně nepovažujeme za rozhodnutou.“