Redakce | 07.02.2022

Poslední venkovní duel: Skvělá třetí třetina a bod ze hřiště Buldogs Brno

C H O M U T O V - Základní část je těsně před cílovou páskou. Poslední venkovní utkání zavedlo chomutovské florbalisty v sobotu 5. února na hřiště Bulldogs Brno. Po nevýrazném výkonu v Českých Budějovicích byl souboj s třetím týmem tabulky velmi důležitý nejen pro morálku týmu, ale také jako příprava na blížící se play off. S premiantem Ondřejem Šrámkem v brankovišti se Severočeši zlepšovali každou minutou a odměnou jim bylo vyrovnání a nakonec také bod za porážku v prodloužení.
25.kolo, sobota 5.2.2022, 17:00
Bulldogs Brno
-
8:7 (2:1, 5:3, 0:3 - 1:0)
Branky a nahrávky: 1. Mráz, 5. Zajíček (Konečný), 24. Svoboda (Zukal), 26. Zajíček (Konečný), 29. Němec (Svoboda), 32. Grlický (Marek), 38. Vaverčák (Svoboda), 65. Mráz (Grlický) - 7. Novotný (Melíšek), 25. Linc (Šarša), 28. Melíšek (E. Kellermann), 30. Novotný (Melíšek), 42. Novotný (Šarša), 43. Linc (Halej), 56. Melíšek (Novotný).
Rozhodčí: Sýkora a Tkáč. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 109. Střely na branku: 29:23. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4, 7:4, 7:7, 8:7.
Bulldogs Brno: Faltus - Vaverčák, Mráz, Vágner, Zajíček, Šubrt, Grlický, Němec, Vojtíšek, Kadavý, Černovický, Sedmera, Dmitriev, Marek, Michálek, Konečnmý, Svoboda, Zukal a Vítek.
Florbal Chomutov: Šrámek - Šarša (C), D. Kellermann, Klement, E. Kellermann, Nekuda, Brush - Štěrba, Linc, Halej - Novotný, Šafařovský, Melíšek - Schneider, Bernas, Dušek.