Redakce, foto: V. Kapuš | 27.11.2019

Plzeň v Chomutově narazila. Ženy své soupeřky přehrály a vysoko zvítězily

C H O M U T O V - Exetraligová Plzeň sice v Chomutově vedla 0:1, avšak potom se rozjel domácí brankostroj. Zejména potom ve druhé třetině, kdy se domácí hráčky prosadily hned šestkrát. Svěřenkyně Jakuba Nováka v nasazeném trendu nepolevily ani ve třetí třetině a své soupeřky přehrály jednoznačně 10:3. Nejlepšími hráčkami utkání byly vyhlášeny - Husáková - Košťálová.
10.kolo, sobota 23.11.2019, 17:30
-
FBŠ SLAVIA Plzeň
10:3 (1:1, 6:0, 3:2)
Branky a nahrávky: 18. Hronová (Oličová), 23. Šidlochová (Hronová), 24. Husáková, 24. Bímová (Morová), 25. Čiháková (Šidlochová), 26. Morová (Suková B.), 40. Bímová (Suková B.), 50. Husáková (Morová), 51. Čiháková (Reissová), 54. Suková T. (Schoberová) - 4. Urbanová, 41. Košťálová, 58. Košťálová.
Rozhodčí: Chleborád T., Trávníčková T. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 54. Střely na branku: 66:23. Průběh utkání: 0:1,7:1,7:2,10:2,10:3.
Florbal Chomutov: Blahníková - Šidlochová, Reissová, Chodurová (C), Suková B. - Čiháková, Suková T., Schoberová - Morová, Husáková, Bímová - Hronová, Oličová, Ulčová
FBŠ SLAVIA Plzeň: Košařová (Chalušová) – Mašková M., Bejčková, Bobková, Lejbová, Urbanová, Přerostová, Mašková K., Šporová, Vostrá, Košťálová, Verbičová, Krňoulová, Razímová

Jakub Novák Florbal Chomutov: "Skvělý výkon celého týmu od začátku až do konce. Soustředěná hra bez ohledu na okolní vlivy a prostředí. Jen tak dál, jsem na vás hrdý holky, tohle chceme předvádět!"
Vít Procházka FBŠ Slavia Plzeň: "Soupeř byl dnes výrazně důraznější a to mu přineslo ovoce. V rámci slušnosti to více rozebírat nebudeme. Pozitiv bylo dnes z naší strany velmi málo. Snad zranění našich děvčat nebudou vážná a zítra to dopadne lépe."