Redakce | 07.10.2021

O vyrovnaném utkání rozhodlo šest minut ve druhé třetině pro Karlovy Vary

C H O M U T O V - Florbalisté DDQ Florbal Chomutov v sedmém kole podlehli FB Hurrican Karlovy Vary. Po vyrovnané první třetině přišla šestiminutová pasáž, kdy Hurricani odskočili na rozdíl čtyř branek. Chomutov ve třetí třetině svého soka přestřílel, ale dokázal vstřelit jednu branku, která na kýžené vyrovnání nestačila a domácí tak podruhé v sezóně prohráli.
7.kolo, čtvrtek 7.10.2021, 20:00
-
FB Hurrican Karlovy Vary
3:6 (2:2, 0:4, 1:0)
Branky a nahrávky: 18. Novotný (Štěrba), 20. Schneider (Halej), 48. Štěrba (E. Kellerman) - 7. Strachota (Klápa), 7. Zavadil (Nicklas), 32. Nushart (Zavadil), 37. Tyl (Strachota), 38. Nicklas (Běloch), 38. Strachota.
Rozhodčí: Tomáš Kostinek a Martin Reichelt. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 165. Střely na branku: 27:32. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:6, 3:6.
Florbal Chomutov: Frühbauer - Šarša (C), E. Kellermann, Skuhrovec, Eliáš, Meyer, Grener - Štěrba, Linc, Novotný - Kún, Klement, Kuchyňa - Schneider, Bernas, Halej - D. Kellermann, Brush, Bejček.
FB Hurrican Karlovy Vary: Váradi - Ježek, Kalaš, Běloch, Lang, Korbel, Vašíček - Tyl, Strachota, Klápa - Nicklas, Zavadil, Nushart - Šíbl, Smolka, Zahraj.