David Matula, foto: V. Kapuš | 10.11.2019

I podruhé v sezóně prohrály ženy s Rudými Dračicemi z Týna

C H O M U T O V - Nepovedený vstup do utkání stál florbalistky Chomutova lepší výsledek na hřišti Rudých Dračic z Týna. Ty totiž již po první dvacetiminutovce vedly 3:0 a ačkoliv hned po nástupu do další části hry snížila Schoberová, dalšími brankami kontrolovaly výsledek zápasu. V oboustranně pohledném utkání, ve kterém byla ještě celá řada neproměněných šancí, nakonec slavily domácí Dračice. Nejlepšími hráčkami utkání byly vyhlášeny - Werbynská - Bímová.
8.kolo, sobota 9.11.2019, 16:00
Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
-
6:2 (3:0, 1:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 8. Bočková (Nováková), 17. Šímová (Hašlová), 19. Minářová (Bočková), 37. Kratochvílová, 45. Stašková, 53. Bočková (Minářová) - 21. Schoberová (Čiháková), 56 Čiháková (Reissová).
Rozhodčí: Pražák M., Vraspír K. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Střely na branku: 27. Průběh utkání: 3:0,3:1,6:1,6:2.
Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn: Werbynská – Janoušková, Dokulilová, Vejvodová, Paďourková, Nováková, Zimová, Příhodová – Krátká, Stašková, Houzarová, Fáberová, Pavlovcová, Kratochvílová, Hašlová, Bočková, Minářová, Šímová
Florbal Chomutov: Blahníková - Šidlochová, Chodurová (C), Suková B., Pilařová - Čiháková, Bímová, Schoberová - Reissová, Suková T., Ulčová - Hronová

Ohlasy k utkání

Ivan Janoušek (Rudý Dračice Týn): "Dnes jsme si za předvedenou hru vítězství zasloužili, ve druhé třetině jsem soupeře svou pasivitou dostali do hry. Zápas se díky aktivní hře obou týmů musel líbit divákům. Děkujeme soupeřům za krásný zápas a přejeme zítra hodně štěstí."
Jakub Novák (Florbal Chomutov): "Nedůraz ve vlastním obranném pásmu a spousta neproměněných šancí nás stálo lepší výsledek. Druhou třetinu jsme začali hrát, ale srazil nás další gól. Zítra snad lépe. Díky za zápas."