David Matula, foto: V. Kapuš | 10.11.2019

Hattrick Čihákové. Ženy si zastřílely v Soběslavi a vezou důležitou výhru

C H O M U T O V - Po čtyřech zápasech dokázaly konečně florbalistky Chomutova porazit nepříjemného soupeře ze Soběslavi. V první třetině podržela chomutovské výborně chytající Anet Blahníková a jako jediná se gólově prosadila Veronika Bímová. Od druhé třetině již hráčky Chomutova hře dominovaly a zvítězily vysoko 10:1. Hattrickem se blýskla Lenka Čiháková. Nejlepšími hráčkami utkání byly vyhlášeny - Kabešová P. - Blahníková.
9.kolo, neděle 10.11.2019, 14:00
Banes Florbal Soběslav
-
1:10 (0:1, 0:4, 1:5)
Branky a nahrávky: 44. Juhaňáková (Dostálová) - 15. Bímová, 27. Suková B. (Bímová), 32. Schoberová (Suková T.), 36. Čiháková (Suková T.), 39. Bímová (Schoberová), 44. Čiháková (Šidlochová), 45. Chodurová, 50. Čiháková, 53. Suková T. (Schoberová), 58. Schoberová (Suková T.).
Rozhodčí: Holub R., Moravec V. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 46. Střely na branku: 41:37. Průběh utkání: 0:6,1:6,1:10.
Banes Florbal Soběslav: Kozáková (Hnojnová) – Šraierová, Kabešová P., Břízová, Šťastná, Svobodová – Dostálová, Morová, Michalová, Vojtová, Straková, Juhaňáková
Florbal Chomutov: Blahníková - Šidlochová, Reissová, Chodurová (C), Pilařová - Čiháková, Suková T., Schoberová - Suková B., Bímová, Ulčová - Hronová

Tomáš Mendl (Banes Florbal Soběslav): "Dlouhodobě se nám nedaří a krize se stále prohlubuje... Je třeba nevěšet hlavy a bojovat dál! Však my to zlomíme! Děkujeme soupeřkám za hru, gratulujeme k vítězství a přejeme šťastnou cestu domů."
Jakub Novák (Florbal Chomutov): "Od začátku úplně jiný přístup a konečně týmový výkon. Z toho vyplývaly využité šance a herní převaha. Anet výborně v brance na začátku zápasu podržela. Díky soupeři za utkání."