David Matula, foto: V. Kapuš | 10.10.2019

Favorit z Vinohrad ukázal svou sílu a připisuje si další tři body

C H O M U T O V - Po vítězství nad Prague Tigers, přijel do Chomutova ještě o něco silnější soupeř. Domácí hráčky držely s favoritem krok v první třetině, ovšem v té druhé se hostující SKV prosadilo hned šestkrát a rozhodlo tak o svém vítězství. Ve třetí třetině se skóre již nezměnilo, a tak chomutovské florbalistky poprvé v rozehraném ročníku nedokázaly překonat brankářku soupeře. Nejlepšími hráčky utkání byly vyhlášeny - Bímová - Nigrinová.
4.kolo, neděle 6.10.2019, 16:00
-
TJ Sokol Královské Vinohrady
0:6 (0:0, 0:6, 0:0)
Branky a nahrávky: 23. Vejvodová (Nigrinová), 26. Kalivodová (Hrušková), 29. Vejvodová (Nigrinová), 33. Kutnarová (Trunečková), 35. Kalivodová (Hrušková), 39. Kutnarová (Nigrinová).
Rozhodčí: Kellermann E., Chleborád T. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 81. Střely na branku: 14:39. Průběh utkání: 0:6.
Florbal Chomutov: Blahníková - Chodurová (C), Šidlochová, Kornalíková, Klímová - Čiháková, Bímová, Schoberová - Suková B., Suková T., Ulčová - Armstarková, Reissová, Hronová
TJ Sokol Královské Vinohrady: Kuchyňková (Vyrobíková) - Kruberová, Nigrinová, Kalivodová, Snopová, Trunečková, Bursová, Vejvodová, Kytková, Bartůňková, Hrušková, Chlebcová, Kutnarová, Kratochvílová, Skalická, Rybínová, Dobisiková

Ohlasy k utkání

Jakub Novák (Florbal Chomutov): "Utkání rozhodla druhá třetina a kvalita soupeře. Bohužel jsme uprostřed zápasu lítali jak blázni a nedrželi pozice. Zasloužená výhra pro SKV a hodně štěstí do dalších utkání. Díky a šťastnou cestu."
Pavel Doubek (TJ Sokol Královské Vinohrady): "Soupeř velmi dobře bránil a nám se zadařilo až ve druhé třetině při stažení na 2 lajny. Třetí třetina byla ve znamení neproměněných šancí. Děkujeme soupeři za fajn zápas a zraněné hráčce méně bolestivých momentů v dalších utkáních."