Redakce, foto. V.Kapuš | 01.02.2020

Dva hattricky a jedenáct gólů, ženy na svém hřišti přehrály Českou Lípu

C H O M U T O V - Chomutovské florbalistky nastoupily proti poslednímu celku tabulky koncentrovaně, od úvodních minut diktovaly tempo hry a postupně navyšovaly svůj náskok. Hned dvě domácí hráčky, Lenka Morová a Eliška Šidlochová dokázaly vstřelit hattrick, celkově se gólový účet florbalistek Chomutova zastavil na čísle 11. Nejlepšími hráčkami utkání byly vyhlášeny - Šidlochová - Gembecová.
17.kolo, sobota 1.2.2020, 16:00
-
FBC Česká Lípa
11:2 (2:0, 4:1, 5:1)
Branky a nahrávky: 7. Šidlochová (Láryšová), 14. Schoberová (Šidlochová), 24. Morová, 32. Chodurová (Ulčová), 32. Suková T. (Malecká), 38. Šidlochová (Láryšová), 47. Malecká, 53. Morová (Schoberová), 57. Morová (Bímová), 58. Šidlochová (Čiháková), 60. Čiháková (Bímová) - 30. Pavlíková, 50. Slaná A. (Gembecová).
Rozhodčí: Lejba L., Karásek D. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 94. Střely na branku: 22:17. Průběh utkání: 3:0,3:1,7:1,7:2,11:2.
Florbal Chomutov: Blahníková - Šidlochová, Malecká, Chodurová (C), Ulčová - Čiháková, Suková T., Láryšová - Morová, Bímová, Schoberová - Reissová, Oličová, Hronová
FBC Česká Lípa: Soukupová – Slaná, Minářová, Cháberová, Ševčíková, Pokorná, Svobodová, Lahoda, Sedláčková, Gembecová, Medášová, Pavlíková

Jakub Novák (Florbal Chomutov): "Výborně zvládnuté utkání od začátku až do konce. Pochvala pro holky za přístup. Možná trošku zbytečné fauly, ale snad budou všechny v pořádku. Díky za hru a šťastnou cestu."
Aneta Slaná (FBC Česká Lípa): "První třetina vypadala nadějně, avšak tradičně jsme bezzubé v útoku. Soupeřky byly velmi běhavé a šikovné, gratulujeme."