Redakce, foto: V. Kapuš | 09.12.2019

Další tři důležité body do tabulky. Ženy i podruhé v sezóně přehrály Turnov

C H O M U T O V - Do utkání v Turnově vstoupily florbalistky Chomutova aktivně a odměnou jim byly tři branky v prvních dvaceti minutách. Domácí hráčky se prosadily až za stavu 0:4, více zdramatizovat zápas se jim však už nepodařilo. Na góly domácích vždy včas přišla chomutovská odpověď. Chomutovanky si své vedení koncentrovaným výkonem pohlídaly a připsaly si další tři důležité body do tabulky. Hráčkami utkání byly zvoleny - Vlková - Čiháková.
13.kolo, neděle 8.12.2019, 19:30
TJ Turnov
-
2:7 (0:3, 1:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 24. Vlková (Bajerová), 53. Klementová - 4. Suková T. (Husáková), 5. Ulčová, 16. Bímová (Malecká), 22. Čiháková (Suková T.), 26. Čiháková, 44. Suková B. (Čiháková), 55. Schoberová (Čiháková).
Rozhodčí: Reczai Michal, Sidenberg Tadeáš. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 23. Střely na branku: 27:23. Průběh utkání: 0:4,1:4,1:6,2:6,2:7.
TJ Turnov: Plačková (Brabcová K.) - Klementová, Fišerová, Brabcová L., Procházková, Vacíková, Bittnerová, Bajerová, Svobodová, Vlková, Veselá L, Škopánová.
Florbal Chomutov: Blahníková - Šidlochová, Chodurová, Husáková, Reissová - Čiháková, Suková T., Schoberová - Morová, Bímová, Malecká (C) - Suková B., Oličová, Ulčová

Štěpán Matěcha: TJ Turnov: "Škoda prospaného začátku zápasu a špatné koncovky, dnes to bohužel nelepilo. Druhá a třetí třetina byla z naší strany dobrá a holky chci pochválit. Musíme příště takto hrát celý zápas. Děkuji soupeři za hezký zápas a přeji zdárnou cestu domu."
Jakub Novák Florbal Chomutov: "Díky holkám za skvěle zvládnuté celé utkání. I přes pozdní hodinu a šestihodinový zápas jsme to zvládli. Díky soupeři za zápas."