Chomutov vyhrál i poslední přípravný zápas a vyhlíží start Národní ligy!

C H O M U T O V - A je to za námi! Florbal Chomutov odehrál ve čtvrtek poslední přípravné utkání a již v sobotu startuje Národní liga 2016/2017. Generálku obstaral zápas proti Děčínu, který hraje o soutěž níže. Zápas se lámal ve druhé třetině. Severočeši potvrdili dobrou výsledkovou formu a zakončili přípravné období výhrou 7:3.
příp., čtvrtek 15.9.2016, 19:00
-
1.FBC DDM Děčín IV
7:3 (2:2, 4:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 13. L. Fiala (Chocholoušek), 16. Chocholoušek, 27. L. Fiala (T. Fiala), 35. Bejček (Selinger), 35. Chocholoušek, 37. Štěrba (trest. střílení), 52. T. Fiala (L. Fiala).
Rozhodčí: Kešner, Šedivý. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 49. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 7:3.
Florbal Chomutov: Trhlík (32. Čáp) - Šarša (C), Z. Hlaváček, Kubeš, Dušek, Šulc, Selinger, Břešťan - Chocholoušek, T. Fiala, L. Fiala - Štěrba, Kučera, Pastor - Kopp, Bejček, Andrle

Odvetný zápas zvládnut vítězně! Chomutov poráží Děčín!

Mužský tým Florbalu Chomutov sehrál ve čtvrtek 15. září na domácí palubovce poslední příravný a zároveň i odvetný zápas proti celku 1. FBC DDM Děčín. Oba týmy se proti sobě postavily v rámci přípravy na ligová utkání už v červenci. Chomutov první vzájemný zápas vyhrál malým rozdílem 5:4.

Čtvrteční začátek zápasu zvládli lépe hráči hostujícího týmu Děčína. Skóre utkání otevřeli po pěti minutách hry. První třetina se nesla ve znamení - branka Děčína, gól Chomutova. Šňura úspěšných střel na soupeřovu branku od obou týmů odzvonila po prvních 20 minutách za stavu 2:2.

Po přestávce se ještě nakrátko přihlásil ke slovu hostující tým, který po šesti minutách hry ve druhé třetině střelil branku a posunul se krátce do vedení 3:2. Ale tím, bohužel pro Děčín, skončily veškeré brankové příležitosti. Chomutov, odpočinutý z přestávky, v druhé dvacetiminutovce ukazoval neskutečný výkon. Před brankou Děčína se to jenom hemžilo gólovými situacemi, pět jich ze strany Chomutova bylo proměněno. Stav po druhé třetiny byl 6:3.

V poslední třetině předvedly oba týmy přesvědčivý výkon hlavně na poli obrany. Hra se přelévala ze strany na stranu. Nehojné období pro góly prolomil Chomutov až v 52. minutě, když naposledy prostřelil brankáře Děčína. Zápas skončil za stavu 7:3 pro domácí Florbal Chomutov.

Příprava je ten tam, teď čekají ligové zápasy!

Mužský "A" tým = Národní liga - divize západ

Mužský tým Florbalu Chomutov má za sebou všechny zápasy v rámci připravy na novou sezónu v Národní lize - divize západ. Ligové zápasy startují pro Chomutov již tuto sobotu 17. září od 19:00. První ze týmu do cesty postaví celek Štírů z Českých Budějovic.

Odkaz na online přenos zápasu

Ženy = 1. liga žen

Nejenom pro muže startuje ligová soutěž. I ženy okusí v první ligovém utkání sílu svých soupeřek. V prvním zápase se představí proti Kanonýrkám z Kladna na jejich domácí palubovce v sobotu 17.9. od 19:00.