Redakce | 23.10.2021

Chomutov potvrdil proti Petrovicím roli favorita. Trefilo se hned sedm střelců

C H O M U T O V - Dva dny po utkání na Kladně čekal na Chomutov domácí duel proti týmu Z.F.K. Petrovice. DDQ Florbal Chomutov vstupoval do utkání jako favorit a své role se ujal s vervou, když v deváté minutě vedl už o tři branky. Petrovice do konce první třetiny zvládly stáhnout manko na jednu branku, ale domácí nasadili vyšší obrátky a nepřipustili větší komplikace. Druhou části ovládli 4:1 a poslední. 4:2, čímž si zajistili celkové vítězství 11:5. Hattrickem se blýskl Tadeáš Melíšek.
9.kolo, sobota 23.10.2021, 17:30
-
Z.F.K. AQM Petrovice
11:5 (3:2, 4:1, 4:2)
Branky a nahrávky: 3. E. Kellermann (Linc), 6. Melíšek (Grener), 9. Novotný (E. Kellermann), 22. Bernas (Brush), 26. Linc (Štěrba), 31. Melíšek (Bernas), 34. Brush (D. Kellermann), 51. Melíšek (Schneider), 53. Štěrba (Linc), 54. Novotný (E. Kellermann), 55. Bernas (Brush) - 14. Brunowski (Češek), 20. Horák (Chvastek), 27. Horák (Nota), 51. Šmída, 55. Horák (Nota).
Rozhodčí: Lukáš Ležák a Martin Ležák. Vyloučení: 0:0 + Dalibor Kocur 5. Využití: 0:0. Diváci: 148. Střely na branku: 24:22. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 5:2, 5:3, 7:3, 7:4, 10:4, 10:5, 11:5.
Florbal Chomutov: Štěpánek - Šarša (c), E. Kellermann, Klement, Grener, D. Kellermann, Meyer - Štěrba, Linc, Novotný - Holovej, Šafařovský, Melíšek - Halej, Bernas, Brush - Bejček, Schneider.
Z.F.K. AQM Petrovice: Bogdański - Šmída, Nota, Homola, Flašar, Firda, Kocur, Horák, Češek, Chvastek, Brunowski, Heiser.