Chomutov je v osmifinále Poháru! Hurrican srazil na kolena jedenácti góly

C H O M U T O V - Chomutov postupuje do osmifinále Poháru České Pojišťovny! Postup si Severočeši zajistili vysokou výhrou 11:5 nad týmem FB Hurrican Karlovy Vary, který technicky nezvládl první třetinu a jednoznačně mu v jejím průběhu ujel vlak. Chomutov se v následujících třetinách nenechal zastrašit a ubojoval výhru! Florbalisté Chomutova se mohou v osmifinálových bojích, které budou probíhat od 19.10. do 23.11., těšit na elitní soupeře z Tipsport Superligy.
POH5, středa 11.10.2017, 19:30
FB Hurrican Karlovy Vary
-
5:11 (1:7, 1:1, 3:3)
Branky a nahrávky: 18. Šnajdr (Horký), 27. Novotný (Nagy), 49. Vavro (Černý), 60. Šnajdr (Macek), 60. Šnajdr (Macek) - 2. Štěrba (Bejček), 5. Kopp (Bernas), 11. Pastor (Pačmag), 14. Štěrba (Bejček), 15. Bernas (Trávníček), 17. Andrle (Bejček), 20. Linc (Šarša), 36. Linc (Pastor), 52. Pastor (Šarša), 55. Linc (L. Fiala), 55. Šarša (Pačmag).
Rozhodčí: John, Kotyza. Vyloučení: 4:7 + navíc Trávníček (CHM) 10 min. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 145. Střely na branku: 39:23. Průběh utkání: 0:6, 1:6, 1:7, 2:7, 2:8, 3:8, 3:11, 5:11.
FB Hurrican Karlovy Vary: Novotný (15. - 20. Váradi) - Brož, Nagy, Skopový, Horký, Oliverius, Smolka, Skopový, Mosler, Macek, Klápa, Černý, Novotný, Šnajdr, Svatek, Koutník, Vavro, Sedláček
Florbal Chomutov: Trhlík - Šarša (C), Pačmag, Šnábl, Hlaváček, Smetana, Kellermann - Linc, L. Fiala, Pastor - Andrle, Bejček, Štěrba - Trávníček, Bernas, Kopp - Břešťan

Podrobnosti k zápasu pro vás připravujeme.

Ohlasy k utkání

Petr Pánek (FB Hurrican Karlovy Vary): „Dneska vyhrál tým, který chtěl vyhrát oproti nám, kteří jsme se na zápas vykašlali. Omlouváme se divákům a za čtrnáct dní věřím se jim dvakrát výhrou odměníme. Gratuluji soupeři a přeji mu ať si užije zápasy s elitou a využije nasbírané zkušenosti v další fázi sezóny."

Martin Bocian (Florbal Chomutov): „Dneska jednoznačně rozhodla první třetina. Od druhé domácí zvýšili tlak, ale my jsme si dobře pohlídali náskok. Děkujeme soupeři za utkání a divákům,kteří vytvořili skvělou kulisu."