Redakce | 28.11.2021

Chomutov ztratil vítězství v posledních minutách a proti Torpedu bere bod

C H O M U T O V - Domácí DDQ Florbal Chomutov šokoval v prvním minutě hostující Jakub Holeš, který poslal Torpedo Havířov do vedení. Přestože se domácí tlačili více do zakončení, úspěšnější byl hostující celek. Florbalistům Chomutova se podařilo srovnat skóre v polovině zápasu a byli aktivnějším celkem, ale Torpedo proměňovalo své šance. V poslední třetině se po brankách Holoveje a Novotného dostal domácí celek konečně do vedení, ale hosté dvě minuty před koncem vyrovnali a v následném prodloužení vyloupili Chomutov.
16.kolo, sobota 27.11.2021, 18:00
-
Torpedo Havířov
6:7p (2:4, 2:0, 2:2 - 0:1)
Branky a nahrávky: 16. Bejček (Nekuda), 19. Šarša (Novotný), 25. Novotný (E. Kellermann), 34. E. Kellermann (Klement), 45. Holovej (Šarša), 47. Novotný (Šarša)- 1. Holeš (Šulc), 2. Pik (Černý), 8. Šulc (Peřka), 16. Kraus (Peřka), 41. Kubiczek (Kloza), 58. Vilím (Peřka), 61. Vilím (Černý).
Rozhodčí: Jiří Kropáček a Tomáš Novák. Vyloučení: 3:3. Využití: 2:1. Diváci: 120. Střely na branku: 26:16. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 4:4, 4:5, 6:5, 6:7.
Florbal Chomutov: Frühbauer - E. Kellermann, Novotný, Šarša (c), D. Kellermann, Nekuda, Pecháček - Holovej, Klement, Melíšek - Jeníček, Linc, Manas - Bernas, Bejček, Dušek.
Torpedo Havířov: Zapletálek - Magera, Kraus, Holeš, Sasyn, Kubiczek, Černý, Vilím, Kučera, Pik, Šulc, Kloza, Kutáček, Pečka, Mikulok.