Redakce | 17.11.2021

Další dramatické utkání! Chomutov rozhodl v poslední desetiminutovce

C H O M U T O V - Další drama si připravili florbalisté DDQ Florbal Chomutov v utkání proti FAT PIPE Start98 Kunratice. Skóre zápasu otevřeli sice hosté, ale domácí ještě před první sirénou skóre otočili, jenže pak přišla neoblíbené druhá třetina a Kunratice rázem vedli. Chomutov sice na začátku třetí třetiny hned vstřelil branku a držel soupeře pod tlakem, ale Start98 proměňoval své šance a odskočil na rozdíl tří branek. Jako rozhodující se ukázalo 79 vteřin v polovině třetí části, ve které domácí vstřelili čtyři branky, čímž otočili misky vah na svou stranu. Vítězství pak v poslední minutě jistil Martin Schneider.
14.kolo, středa 17.11.2021, 16:30
-
FAT PIPE Start98
10:8 (2:1, 2:5, 6:2)
Branky a nahrávky: 15. Schneider (Melíšek), 16. T. Novotný (Štěrba), 22. Melíšek (Dušek), 28. Melíšek (Schneider), 41. Šarša (E. Kellermann), 49. Melíšek (T. Novotný), 49. Linc (Štěrba), 50. Linc (Štěrba), 51. Šarša (Štěrba), 60. Schneider - 13. Plaček (Doleček), 26. Lebeda (Šmíd), 30. Plaček (Ad. Kulík), 37. Al. Kulík, 39. Ad. Kulík (Plaček), 40. Ad. Kulík (J. Novotný), 47. Lebeda (Jirásek), 48. J. Novotný.
Rozhodčí: Jiří Jelínek a Josef Libecajt. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:0. Diváci: 206. Střely na branku: 39:31. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:6, 5:6, 5:8, 10:8.
Florbal Chomutov: Frühbauer (49. Štěpánek) - Šarša (C), E. Kellermann, Klement, Pecháček, D. Kellermann, Meyer - Štěrba, Linc, T. Novotný - Schneider, Dušek, Melíšek - Halej, Bernas, Brush - Bejček.
FAT PIPE Start98: Lupoměch - Šmíd, Jirásek, Doleček, Prášek, Kerzel, Plaček, Fenik, Ad. Kulík, Bečka, Chládek, J. Novotný, Al. Kulík, Lebeda.