Ondřej Šarša, foto: V. Kapuš | 19.01.2020

Chomutovští junioři neporazili kladenské Kanonýry ani napošesté v sezóně

C H O M U T O V - Chomutovští junioři se dočkali prvního utkání v novém roce. V neděli 19. ledna hostili druhý tým 1. ligy juniorů - Kanonýři Kladno. Mladíci dlouho drželi krok se středočeským celkem, hosté se ale dostali do pětibrankového trháku během třetí třetiny. Poslední změnu ve skóre provedl Jakub Holovej v 56. minutě, když snižoval na konečných 6:10.
15.kolo, neděle 19.1.2020, 12:00
-
Kanonýři Kladno
6:10 (3:4, 2:3, 1:3)
Branky a nahrávky: 8. Kotlan (Holubář), 13. Kotlan (Raushcer), 20. Dušek (Holovej), 27. Suchý (Švehla), 36. Holovej (Zelinka), 56. Holovej (Zelinka) - 6. Novák (Hübner), 6. Bachmaier (Janda), 10. Zíka (Sochor), 15. Janda (Novák), 25. Bachmaier (Janda), 36. Janda (Bachmaier), 37. Janda (Bachmaier), 45. Bachmaier (Molhanec), 47. Novák (Janda), 52. Bachmaier (Janda).
Rozhodčí: Kešner, Kusek. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 103. Střely na branku: 39:43. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 5:5, 5:10, 6:10.
Florbal Chomutov: Slanař - Holubář, Karafiát, Macura, Dušek, Uhlík, Holovej, Klement, Marek, Suchý, Rauscher, Peksa, Zelinka, Kubík, Jeníček, Švehla, Kellermann D., Kotlan
Kanonýři Kladno: Veselý - Molhanec, Zíka, Bachmaier, Sochor, Bubeník, Prudil, Hartman, Všetečka, Vykoukal, Hübner, Novák, Balvín, Janda, Fous

Komentář trenéra Martina Bociana (HEROS Florbal Chomutov): "Dnes jsem i přes prohru s naším výkonem spokojen. Velká škoda, že jsme ve druhé třetině z množství šancí nevytěžili více gólů. Celkově myslím, že dnes šlo o pohledné utkání z obou stran. Díky soupeři, divákům a rozhodčím."

Komentář trenéra Jana Buka (Kanonýři Kladno): "Zápas rozhodla produktivita a aktivita naší první lajny. Herně se nám nejvíc vydařila třetí třetina, kdy jsme hráli trpělivě s míčkem. V první a druhé části bylo moc hry nahoru a dolů."