21.kolo, neděle 6.1.2019, 14:00
Sokolo Brno I EMKOCase Gullivers
-
7:9 (4:0, 2:3, 1:6)
Branky a nahrávky: 9. Ducar (Indruch), 13. Suchomel (Zbořil), 15. Ducar (Bartoň), 20. Ducar (Indruch), 24. Ducar (Kozák), 37. Ducar (Vejmělka), 48. Zoubek (Suchomel) - 24. Dušek (Soukup), 25. Peksa (Švehla), 27. Soukup (Peksa), 43. Kučera (Bernas), 45. Holovej (Zelinka), 48. Kučera (Bernas), 52. Kučera (Halej), 53. Halej, 55. Karger (Soukup).
Rozhodčí: Hudeček, Rochovanský. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:1. Diváci: 22. Střely na branku: 35:22. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:3, 6:3, 6:5, 7:5, 7:9.
Sokolo Brno I EMKOCase Gullivers: Bartoň (Šafář) - Dvořák, Štěrba, Zbořil, Suchomel, Procházka, Kozák, Konstant, Večeřa, Zoubek, Ducar, Zelený, Vejmělka, Indruch
Florbal Chomutov: Štěpánek (Slanař) - Müller, Kellermann, Kučera, Soukup, Karger, Dušek, Holovej, Bernas, Zelinka, Peksa, Pavuk, Halej, Švehla

Komentář Romana Jandy (SOKOL BRNO I EMKOCASE GULLIVERS): "Na soupeře jsme byli připraveni výborně, ale za naprostou ztrátu koncentrace ve třetí třetině jsme si body nezasloužili. Děkuji soupeři za férové utkání a přeji šťastnou cestu domů.

Komentář Martina Bociana (Florbal Chomutov): "První třetina se nesla ve stejném duchu, jako včerejší zápas. Nedůsledností a nedisciplínou jsme prohrávali 0:4. Naštěstí jsme se od druhé třetiny vrátili ke hře, kterou jsme hráli před Vánoci a povedlo se nám zápas otočit. Díky soupeři a pořadatelům za utkání.