7.kolo, neděle 30.9.2018, 11:00
BLACK ANGELS
-
15:8 (8:2, 3:2, 4:4)
Branky a nahrávky: 3. Rulíšek (Obuškevič), 4. Pik (Čáslava), 4. Staněk (Vávra), 10. Staněk (Vávra), 11. Rulíšek (Čejka), 12. Žaloudek (Vávra), 16. Vávra (Staněk), 19. Merta (Jireček), 23. Obuškevič (Čejka), 29. Obuškevič (Bouček), 36. Vávra (Jireček), 55. Jand (Čáslava), 58. Rulíšek (Čejka), 59. Rulíšek (Čejka), 60. Staněk (Čáslava) - 5. Halej (Kučera), 13. Karger (Jančík), 28. Soukup (Kučera), 32. Kučera (Halej), 46. Soukup (Kellermann), 48. Švehla (Soukup), 50. Švehla (Kellermann), 59. Zelinka (Soukup).
Rozhodčí: Hejzlar, Weissgráb. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 24. Střely na branku: 56:41. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 6:1, 6:2, 9:2, 9:3, 10:3, 10:4, 11:4, 11:7, 13:7, 13:8, 15:8.
BLACK ANGELS: Procházka - Hausmann J, Hausmann M., Žaloudek, Obuškevič, Čejka, Merta, Čáslava, Vávra, Veselý, Pik, Surový, Janda, Rulíšek, Staněk, Bouček a Jireček.
Florbal Chomutov: Štěpánek (od 12. Slanař) - Halej (C), Müller, Kellermann, Šikíř, Kučera, Karger, Holovej, Marek, Klíma, Zelinka, Peksa, Soukup, Šnejdar, Švehla a Jančík.

Komentář Jakuba Zalubila (Black Angels): "Po první třetině jsme se uspokojili a pak zápas dohráli v tréninkovém tempu mladších žáků. Omlouvám se všem, co se na to museli od druhé třetiny dívat."

Komentář Martina Bociana (Florbal Chomutov): "Proti nejlepšímu týmu naší skupiny jsme v první třetině podali nejhorší výkon v sezóně, čemuž odpovídalo také skóre. Ve zbylých dvou třetinách jsme bojovali a hráli to, na co jsme měli. Na výkon zejména v poslední třetině musíme navázat v dalších zápasech."