Junioři ve třetí třetině otočili nepříznivý vývoj a porazili Slavii Plzeň 10:6

C H O M U T O V - Dvanácté kolo juniorské KB ligy pořádali chomutovští hráči výjimečně ve Sportovní hale v Kadani. Soupeřem jim tentokrát byli hráči FBŠ Slavia Plzeň. Těm také patřil úvod utkání, když vedli už 3:0. Náskok ve skóre si drželi celé dvě třetiny, ale poslední část patřila domácím, kteří čtyřmi brankami během dvou minut rozhodli o další výhře.
12.kolo, sobota 18.11.2017, 15:30
-
FBŠ SLAVIA Plzeň
10:6 (1:3, 3:2, 6:1)
Branky a nahrávky: 17. Jireček (Halej), 25. Kučera (Jireček), 30. Kubeš (Bernas), 40. Giptner (Müller), 44. vlastní soupeře, 45. Jireček (Halej), 45. Bernas (Nechanický), 45. Hlaváček (Giptner), 50. Kučera (Halej), 50. Kubeš (Bernas) - 5. Suchý (Löffelmann), 5. Žák (Drobný), 11. Žák (Drobný), 26. Drobný (Horák), 36. Tábořík (Drobný), 47. Drobný (Žák).
Rozhodčí: Kropáček, Novák. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 35:28. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 8:5, 8:6, 10:6.
Florbal Chomutov: Štěpánek - Müller, Peksa, Lukáš, Kellermann, Klíma, Šnobr - Holovej, Hlaváček (C), Giptner - Halej, Jireček, Kučera - Kubeš, Bernas, Nechanický
FBŠ SLAVIA Plzeň: Horák - Löffelmann, Kuhajda, Blažek, Žák, Bistrý, Suchý, Tábořík (C), Myška, Sichnger, Vítek, Drobný, Vlček, Jonáš, Příhoda

Komentář Martina Bociana (Florbal Chomutov): „Po špatném začátku jsme zvýšili aktivitu a ve zbytku zápasu chválím hráče za nasazení. Oba týmy si vytvořily dostatek šancí. Rozhodla naše produktivita ve třetí třetině. Děkujeme soupeři a divákům."

Komentář Jana Husáka (FBŠ SLAVIA Plzeň): „Krátký dvouminutový výpadek nás dnes stál dobře rozehraný zápas. Po zbytek zápasu kluci předvedli sympatický výkon. Dnes to pro nás byla bolavá prohra. Gratuluji Chomutovu a děkuji všem zúčastněným."