9.kolo, pátek 27.10.2017, 18:30
Torpedo Havířov
-
11:6 (6:0, 3:0, 2:6)
Branky a nahrávky: 3. Šulc (Dohnal), 5. Šulc (Pavlis), 16. Feber (Klimeš), 17. Matloch, 19. Šulc (Pavlis), 19. Šurik (Deák), 24. Fiedor (Klimeš), 31. Feber (Matloch), 33. Tomančák, 48. Klimeš (Holinka), 52. Křístek (Holinka) - 42. Nechanický, 47. Giptner (Nechanický), 49. Bernas (Giptner), 51. Hlaváček, 53. Holovej (Hlaváček), 58. Bernas (Giptner).
Rozhodčí: Janáček, Ryba. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 67. Střely na branku: 26:26. Průběh utkání: 9:0, 9:2, 10:2, 10:4, 11:4, 11:6.
Torpedo Havířov: Funiok (41. Lipowski) - Šulc, Šurik, Pavlis, Fiedor, Dohnal, Křístek, Feber, Holinka, Klimeš, Drong, Tomančák, Matloch a Deák.
Florbal Chomutov: Štěpánek (19. Apko) - Hlaváček (C), Müller, Kubeš, Peksa, Lukáš, Kellermann - Halej, Bernas, Kučera - Holovej, Jireček, Giptner - Nechanický, Šnejdar, Zelinka.

Komentář Ondřeje Mikuly (Florbal Torpedo Havířov): "Hráli jsme dobře do začátku 3. třetiny. Děkuji fanouškům a soupeři za zápas a příjemnou cestu domů."

Komentář Martina Bociana (Florbal Chomutov): "Škoda že jsme začali hrát až od 3. třetiny. Děkujeme soupeři, chomutovským divákům, kteří přijeli a soupeři za zápas."