1.FBC DDM Děčín IV
-
7:1 (1:0, 5:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 20. vlastní branka soupeře.
Rozhodčí: Staňková, Jahn. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 10. Střely na branku: 34:24. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 7:1.
1.FBC DDM Děčín IV: Přeučil - Mádlo, Šedivý, M. Vybíral, Pšenička, Dašek, Trčka, Vlček, F. Vybíral, Záruba, Závěrka
Florbal Chomutov: Šrámek - Peksa, D. Kellermann, Suchý, Marek, Šikíř - Macura, Holovej, Zelinka - Halej, Švehla, Uhlík - Rauscher, Štefanov

Do druhého utkání dorostenci nastoupili pro Děčínu. V počátku utkání prohrávali pouze 0:1, ale ve 20. minutě bylo díky vlastní děčínské brance srovnáno na 1:1. Poté ale přišla doslova střelecká sezóna ze strany děčínských hráčů, kteří během patnácti minut Chomutovu nadělili 5 branek. Výsledek 1:6 nebyl ale konečný. Jelikož ve 41. minutě přišla branka sedmá a také poslední. Prohra 1:7 nebyla pro Chomutovské hráče nijak příjemná, ale v dalším utkání, které se bude konat v prosinci, mohou Děčínu tuto nadílku splatit.