Oficiální web florbalového klubu Chomutov
24.04.2021 | Tisková zpráva

Zpátky na hřiště! Florbal Chomutov vyhlašuje květen měsícem NÁBORU DĚTÍ!

Zpátky na hřiště! Florbal Chomutov vyhlašuje květen měsícem NÁBORU DĚTÍ!
C H O M U T O V – Doba „covidová“ byla dlouhá, teď je na čase vrátit děti zpět na hřiště. I když je florbal ryze halovým sportem a vnitřní sportoviště jsou stále uzavřena, spouští Florbal Chomutov NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ. Konat se bude každou květnovou sobotu v nové klubové aréně pod širým nebem v ulici Cihlářská.
Florbal Chomutov patří k největším a nejlepším florbalovým klubům v republice. Disponuje kompletní strukturou chlapeckých i dívčích družstev, završenou dospělými týmy mužů i žen ve druhých nejvyšších soutěžích ČR. Sdružuje stovky aktivních členů, hráčů, hráček i trenérů, pro které na jaře letošního roku vybudoval mimo jiné venkovní arénu pod širým nebem. A tak se díky speciálnímu umělému povrchu mohou všichni členové klubu po dlouhé nucené pauze zase těšit z florbalových tréninků.

Venkovní aréna v ulici Cihlářská je dnes centrem chomutovského florbalu a klub se sem v květnu rozhodl pozvat i nové zájemce o tento sport. Náborové tréninky se zde budou konat každou májovou sobotu vždy od 15:00 do 16:00. První trénink tedy proběhne 1. května a poslední 29. května. Dorazit mohou kluci i holky ve věku od pěti do dvanácti let, samozřejmě v doprovodu svých rodičů. Zatímco dětem se budou věnovat profesionální trenéři, rodičům bude k dispozici vedení klubu. Všechny tréninky proběhnou za dodržení všech opatření, která budou platná k datu jejich konání.

Kdo? Kluci i holky ročníků narození 2009 - 2016
Kdy? Od 1.5. každou sobotu od 15:00 do 16:00
Kde? Sportovní areál Cihla Chomutov, Cihlářská 4713
Co s sebou? Sportovní oblečení a sálovou obuv

Případné otázky zodpoví manažer rozvoje Florbal Chomutov Lukáš Pekárek (tel.: 721 786 161, pekarek@florbalchomutov.cz)

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři