Ženy smetly FBC Texas 9:3 a v tabulce mu dýchají na záda

C H O M U T O V - V neděli ženy odehrály další utkání doma a střetly se s pražským TEXASEM. Chomutovské hráčky do utkání vstoupily velice dobře a v průběhu nepouštěly soupeřky do větších šancí, které by ohrozily jejich vítězství. A tak si florbalistky Florbalu Chomutov na svůj učet připsaly výhru 9:3.

S Texasem o třetí místo v tabulce!

Ženy na chomutovské palubovce přivítaly hráčky týmu FBC Texas Longhorns. Do utkání naše ženy vstoupily velice dobře a již ve třetí minutě vedly 1:0. Toto vedení jim dlouho nevydrželo, ale hned po srovnávacím pražském gólu se trefila Petra Malecká a Chomutov opět vedl. Po první třetině chomutovské florbalistky vedly 4:2.

V polovině druhé třetiny se prosadila Lenka Čiháková za asistence Kateřiny Oličové, což ale nebylo všechno. Pak přišlo pro někoho štěstí a pro někoho neštěstí, kdy si v čase 33:41 vlastní branku vstřelila pražská Klára Kozlová a Chomutov tak vedl 6:2.

Poslední dvacetiminutovka proběhla zcela v režii domácích hráček, které během dvaceti minut přidaly další čtyři branky. Ženy nakonec vyslankyně z Prahy porazily vysoko 9:3.