Ženy potřetí zvítězily nad Litvínovem, další den podlehly Mladé Boleslavi

C H O M U T O V - V sobotu ženy hrály již potřetí s Litvínovem, ale v neděli se poprvé setkaly s Mladou Boleslaví. S Litvínovem zápas měl opět hladký průběh. Chomutovské ženy šly do vedení, to si již do konce utkání udržely a zvítězily 5:1. S Mladou Boleslaví šly ženy do vedení, ale ve druhé a třetí třetině mladoboleslavské hráčky zabraly a naše ženy podlehly 1:7.

Do třetice všeho dobrého

První, kdo se pokusil o zakončení, byly litvínovské Bivojky. Úspěch jim to nepřineslo a do protiútoku šly chomutovské hráčky. O první branku se postarala Kateřina Oličová za asistence Lenky Čihákové. Po tomto gólu se pak objevilo několik pokusů o změnění skóre, ale z obou stran marně. Druhou třetinu zahájily lépe chomutovské hráčky, které díky střele Petry Malecké šly do vedení 2:0. Další branky pak přišly až v poslední dvacetiminutovce, kdy se poprvé prosadily i soupeřky, ale přesto ženy dokázaly výsledek pohlídat a zvítězily 5:1.

Jedna branka s Mladou Boleslaví nestačila

Do zápasu s Mladou Boleslaví vstupovali s menším respektem, ale přesto dokázaly v první třetině předvést velice pěkný výkon. Naše hráčky skvěle bránily útoky mladoboleslavských a celých 19 minut se čekalo na první branku. Ta přišla v čase 19:52, kdy se za Chomutov trefila Petra Malecká za asistence Natálie Janouchové. Po přestávce se ale rozjel mladoboleslavský vlak, který všechny hráčky znají, a přišla branková smršť. Nakonec chomutovské ženy prohrály 1:7.