Oficiální web florbalového klubu Chomutov
06.07.2021 | Redakce

Začíná Prague Games! Florbal Chomutov posílá do boje čtyři družstva

Začíná Prague Games! Florbal Chomutov posílá do boje čtyři družstva
P R A H A - Ve středu 7. července startuje největší mezinárodní turnaj mládeže pořádaný v Praze - Prague Games 2021. Florbal Chomutov u toho nemůže chybět a do boje posílá čtyři týmy. Sledujte novinky z turnaje na našich sociálních sítích.

Florbal Chomutov posílá na letošní Prague Games čtveřici mužstev a to v kategoriích - Boys 18, Girls 18, Boys 16 a Boys 14. Celkem se turnaje účastní 220 týmů z pěti států. Konkrétně 203 z České republiky, šest ze Slovenska, čtyři z Polska a Švýcarska a tři z Lotyšska. Turnaj začíná ve středu 7. července a vyvrcholí v sobotu 10. července. Pojďme si představit program pro tento jedinečný svátek florbalu.

BOYS 18 - GROUP E

Skupina E se odehraje ve Sportovní hale Jižního města a narazíme v ní na Svor Bull Racing, FLORBAL CHODOV a slovenský Tsunami Záhorská Bystrica. V elitní kategorii se představí 34 týmů rodělených do osmi skupiny. Tři týmy ze Švýcarska, dva z Lotyšska a jeden ze Slovenska. Zápasy naší skupiny můžete sledovat prostřednictvím livestreamu, avšak jsou zpoplatněny. Odkaz na jednotlivá utkání najdete v tabulce.

Florbal ChomutovSvor Bull Racing7.7. 17:40livestream
FLORBAL CHODOVFlorbal Chomutov7.7. 20:40livestream
Florbal ChomutovTsunami Záhorská Bystrica

8.7. 9:30

livestreamGIRLS 18 - GROUP D

Jediné ženské želísko v ohni na tomto turnaji bylo nalosováno do skupiny D společně s Fbš Bohemians, Panthers Praha a 1. SC TEMPISH Vítkovice. První hrací den skupiny se odehraje v hale TJ Kobylisy. Na druhý den se týmy přesunou do haly Jedenáctka. Celkově se v této kategorii popere o triumf 21 týmů. Zahraniční zastoupení zde představují dva kluby z Polska.

Panthers PrahaFlorbal Chomutov7.7. 15:15karta zápasu
1. SC TEMPISH VítkoviceFlorbal Chomutov7.7. 17:40karta zápasu
Florbal ChomutovFbš Bohemians

8.7. 11:00

karta zápasu


BOYS 16 - GROUP E

Kategorie o třiceti týmech v sedmi skupinách. Tou naší je skupina E, kde se utkáme s FBC Plzeň, TJ Slovan Havířov a SK Jihlava. První den se utkání odehrají v hale Jedenáctka. Následující den v hale Kunratice.

TJ Slovan HavířovFlorbal Chomutov7.7. 13:00karta zápasu
Florbal ChomutovFBC Plzeň7.7. 19:10karta zápasu
SK JihlavaFlorbal Chomutov

8.7. 11:00

karta zápasuBOYS 14 - GROUP F

B14 nejmladší zastoupení Florbalu Chomutov. Společně s námi se do kategorie přihlásilo 23 týmů z České republiky a jeden z Polska. Naše skupina F je nakonec složená pouze z Panthers Praha a Sokol Brno I EMKOCase Gullivers. Tatran Střešovice Black nakonec ke svým zápasům nenastoupí, takže jejich utkání byla kontumována. Skupina se odehraje ve Sportovním areálu HAMR. Do této haly nemají přístup fanoušci, takže všechna utkání můžete sledovat zde. Stačí vybrat hrací den a číslo haly, kterou chcete sledovat.

Florbal ChomutovTatran Střešovice Black7.7. 17:05karta zápasu
Panthers PrahaFlorbal Chomutov7.7. 20:15karta zápasu
Florbal ChomutovSokol Brno I EMKOCase Gullivers

8.7. 15:20

karta zápasu

Účastníci Prague Games 2021 si mohou užít také plno mimo florbalových aktivit, kterými mohou vyplnit čas mezi utkáními. Díky turnajovému náramku mohou využít zvýhodněné ceny například na Mercuria Laser Game, Illusion art museum, Jump Park či Muzeum smyslů. Kompletní seznam naleznete na oficiálních stránkách turnaje.

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři