Oficiální web florbalového klubu Chomutov
1.LIGA MUŽŮ: Florbal Primátor Náchod vs. Florbal Chomutov 7:11 (ONLINE / VIDEO) / KB LIGA JUNIORŮ: FbC Plzeň vs. Florbal Chomutov (10:7)
15.05.2018 | Redakce, foto: Roman Dušek (www.mazlik.net)

Za rozvoj dívčího florbalu bude v klubu nově odpovědný Stanislav Kuchař

Za rozvoj dívčího florbalu bude v klubu nově odpovědný Stanislav Kuchař
C H O M U T O V - Jedním z důležitých cílů následující sezóny je rozvoj dívčího florbalu. Proto Florbal Chomutov zřizuje zcela novou pozici hlavního trenéra dívčích týmů, kterou bude zastávat bývalý trenér ženského týmu Stanislav Kuchař. Hlavním úkolem zkušeného kouče bude akcelerovat kvantitativní i kvalitativní rozvoj dívčích družstev.
Přestože je dívčí florbal je v naší klubové struktuře výrazně kratší dobu, než ten chlapecký, těší se stále větší popularitě. V současné chvíli už dívky tvoří podstatnou část naší členské základny a dívčí družstva jsou stále pevnější součástí naší struktury. A klub chce jejich rozvoj nejen udržet, ale ještě urychlit. Proto vytváří zcela novou pozici hlavního trenéra dívčích týmů.

Nové místo přijal zkušený bývalý trenér týmu žen a držitel "B" licence Stanislav Kuchař. Stává se dalším článkem, který rozšíří trenérský tým Florbal Chomutov. Nebude však trenérem žádné konkrétní kategorie. Jeho hlavním úkolem bude metodická i praktická podpora trenérů, podpora rozvoje dívčích kategorií, náborové akce a další. „Povinností šéftrenéra mládeže je spousta a dívčí florbal v tuto chvíli potřebuje zvláštní péči, jelikož zde vidíme ještě velký potenciál k rozvoji. Hlavní trenér dívčích týmů bude jakousi prodlouženou rukou šéftrenéra mládeže. Hodně si od toho slibujeme,“ vysvětluje předseda klubu Florbal Chomutov Martin Bocian.

Generální partneři

Hlavní partneři