Víkend plný chomutovských týmů, hráli dorostenci B, starší žákyně i přípravky

C H O M U T O V - V Kadani se představili chomutovští dorostenci. V prvním zápase se utkali s Lovosicemi, s nimiž prohráli 2:7, ale ve druhém byli chomutovští hráči lepší a s Louny zvítězili 7:5. V Liberci se představili starší žákyně a v Ústí nad Labem všechny tři týmy přípravek.

Jedna výhra nad Louny

V prvním duelu s Lovosicemi do utkání chomutovští dorostenci vstoupili celkem dobře, jelikož byli první, kteří se úspěšně prosadili a šli do vedení 1:0. Pak se ale začali trefovat i soupeři, což pro naše hráče znamenalo ztrátu vedení, a dokonce i propad. Lovosice po prvních dvanácti minutách vedli 1:4. Po druhé třetině Lovosice navýšili své vedení a chomutovské bojovníky čekal těžký úkol – stáhnout čtyřbrankové manko. K tomuto kroku ale bohužel nedošlo. Nakonec hráči Florbalu Chomutov podlehli 2:7.

Ve druhém střetu si ale borci z Chomutova vedli velice dobře. Do první třetiny vstoupili jako uragán a nastříleli čtyři branky, které je vyzvedly do vedení 4:0. Druhá a třetí část byla okořeněna o vyloučení, která každému celku přinesla početní výhodu a její úspěšně využití. Byl to boj, ale dorostenci chomutovského týmu své vedení udržel a zvítězili 7:5.

Starší žákyně v Liberci a přípravky v Ústí

Starší žákyně bojovaly ve čtyřech utkáních v Libereckém kraji. Utkaly se s Roudnicí, Libercem, Štětím a Česku Lípu. Ze čtyř utkání vybojovaly jednu výhru proti Liberci, a to 7:2.

Všechny tři chomutovské týmy v kategorii přípravek si užily sobotu v Ústí nad Labem. Hráči týmu Florbal Chomutov Čertíci bojovali proti Florbal Ústí red, Děčín blue a Florbal Chomutov Ďáblíci, kdy vybojovali krásné dvě výhry. Florbalisté Florbalu Chomutov Ďáblíci se utkali se stejnými týmy a získali jednu remízu. V Ústí se představili i zástupci týmu Florbal Chomutov Domeček, kteří svá utkání sehráli s Děčínem white, Florbalem Ústí white a SK Štětí, kdy získali dvě krásné výhry.