Oficiální web florbalového klubu Chomutov
20.12.2019 | Ondřej Šarša, foto: Roman Dušek

Ve vánočním utkání proti Petrovicím se florbalisté Chomutova rozloučí s rokem

Ve vánočním utkání proti Petrovicím se florbalisté Chomutova rozloučí s rokem
C H O M U T O V - Florbalisté Chomutova se chystají na poslední domácí utkání tohoto roku. V sobotu 21. prosince dorazí pod vrcholky Krušných hor nejvzdálenější soupeř v první lize mužů - Z.F.K. AQM Petrovice. V rámci tohoto duelu bude probíhat sbírka pro chomutovský a jirkovský útulek. Padesát procent výtěžku ze vstupného bude věnováno právě výše zmíněným útulkům. Navíc na místě bude probíhat finanční i materiální sbírka. Přinést můžete kvalitní granule či pamlsky. A na co jiného se můžete těšit? Dozvíte se v článku.

Sbírka pro chomutovský a jirkovský útulek

Chomutovský florbalový klub již v roce 2016 uspořádal peněžní i materiální sbírku pro opuštěné čtyřnohé miláčky z jirkovského a chomutovského útulku. Tehdy se dohromady vybralo 5820,- Kč. Klub se rozhodl tuto skvělou akci zopakovat v posledním domácím utkáním mužského "A" týmu v tomto roce. Během duelu s Petrovicemi bude naproti vstupu do Městské sportovní hale v Chomutově připraven stolek, kde můžete odložit donesené kvalitní granule či pamlsky. Zároveň můžete vhodit peníze do připravené kasičky, která se po utkání přepočítá. Výtěžek se následně předá zástupci z jirkovského a chomutovského útulku.

Snímek z předání sbírky v roce 2016

Fotokoutek

Od začátku utkání bude připraven fotokoutek, ve kterém se můžete vyfotit se svými blízkými, kamarády či maskoty. Zde na vás bude čekat skvělý fotograf Roman Dušek. Všechny pořízené fotografie po utkání zveřejníme na našem oficiálním facebookovém profilu.

Maskoti - Márty, Róza, Rozmarýnek

Na speciální událost věnovanou chomutovskému a jirkovskému útulku dorazí i Mártyho maskotí kamarádi - Rozmarýnek, Maio a Róza. O první i druhou přestávku budou moci diváci soutěžit o ceny se zmíněnými maskoty.

Autogramiáda reprezentantů

Vánočního utkání určený pro chomutovský a jirkovský útulek se zúčastní i známé tváře českého florbalu. Ze superligové týmu Technology Mladá Boleslav dorazí brankář Lukáš Bauer a útočník Jan Natov. Z nejvyšší české soutěže žen obránkyně Gabriela Tožičková a útočnice Martina Řepková. Obě hráčky známého pražského klubu Florbal Chodov. O první přestávce se navíc můžete těšit na autogramiádu.

Videopoutávka na vánoční utkání

Vánoční utkání

Významní partneři

Generální partner mužů

Hlavní partneři