Oficiální web florbalového klubu Chomutov
OSMIFINÁLE POHÁRU ČESKÉ POJIŠŤOVNY (19:30): Florbal Chomutov vs. FbŠ Bohemians (ONLINE / VIDEO)
06.06.2018 | Tisková zpráva, ilustrační foto

Valná hromada: Klub představil své vize, předsedou znovu zvolen Martin Bocian

Valná hromada: Klub představil své vize, předsedou znovu zvolen Martin Bocian
C H O M U T O V - Vedení klubu bude i v následujícím dvouletém období pokračovat ve stejném složení. Rozhodla o tom valná hromada Florbal Chomutov, z.s., která proběhla ve středu v podvečer v Kině Svět. Změn nedoznala ani kontrolní komise spolku. Klub také prezentoval svým členům dlouhodobé vize, zejména v oblasti výchovy mládeže.
Valnou hromadu klubu letos poprvé hostilo důstojné prostředí Kina Svět. Kromě běžných procesních úkonů, které nejvyššímu orgánu spolku náleží, jako je schválení účetní závěrky nebo volba orgánů spolku, byla totiž na programu také velkoplošná prezentace VIZE 2025. V ní byly všem přítomným prezentovány nejen dlouhodobé cíle klubu, ale také cesta k jejich dosažení. Hlavním tématem bylo prostředí a principy výchovy mládeže.

Důležitým bodem programu byly také volby do orgánů spolku. Volilo se jak do výkonného výboru, tak i do kontrolní komise, a to opět na dvouleté funkční období. Výkonný výbor, který povede klubu v období 2018 - 2020, byl zvolen v následujícím složení (dle abecedy):

Martin Bocian
Roman Dušek
Michael Krajník
Jakub Novák
David Tauš

Bezprostředně po skončení valné hromady proběhla schůze výkonného výboru, který dle stanov měl za úkol zvolit ze svého středu předsedu a statutárního zástupce spolku. Tím se stal Martin Bocian a vedení klubu tak bude také v dalším dvouletém období pokračovat beze změny.

Volena byla také kontrolní komise pro období let 2018 - 2020. Ani ta nedoznala změn a byla zvolena v následujícím složení (dle abecedy):

Jiří Giptner
Martin Hýsek
Milan Märc

Generální partneři

Hlavní partneři