Oficiální web florbalového klubu Chomutov
CE SOUTĚŽ JUNIORŮ - 4. KOLO | Florbal Chomutov vs. FAT PIPE Start98 Kunratice | 14:00 | ONLINE
16.10.2017 | Lenka Láryšová

V Mostě bylo o víkendu rušno, představily se tam mladší žákyně spolu s elévy

V Mostě bylo o víkendu rušno, představily se tam mladší žákyně spolu s elévy
C H O M U T O V - V mostecké sportovní hale se tentokrát představily mladší žákyně, které zvítězily ve dvou utkáních ze tří. Výsledky 3:1 a 11:0 porazily domácí Most a sousední Litvínov, 3:6 prohrály s Kadaní. V ten samý den se v Mostě ocitly dva týmy chomutovských elévů. Ti své soupeře potrápily a ve velmi vyrovnaných bojích i několikrát zvítězily.

Mladší žákyně válely

Mladší žákyně 15. 10. zahájily svou sezonu a vůbec ne špatně. V prvním zápase je čekala děvčata z Kadaně. Jednalo se o souboj, mezi rivalkami, které to k sobě nemají vůbec daleko. Zápas se ale odvíjel ve prospěch soupeřek, a nakonec skončil porážkou Chomutova 3:6. Z tohoto zápasu se ale chomutovské žákyně velice dobře otřepaly a do dalšího zápasu nastoupily ve velkém stylu. Litvínovské Bivojky se nestačily divit a byly poraženy vysoko 11:0. Do posledního zápasu Chomutovandy vyzvaly poslední, ale také domácí celek, FBK Wings Most. V zápase nepadlo moc branek, což svědčí o vyrovnanosti obou týmů, ale přesto tento zápas získal vítěze, a to naše mladé naděje, které zvítězily 3:1.

Na další zápasy se žákyně mohou těšit 11. 11., kdy k odvetě vyzvou Kadaň, poprvé se postaví proti České Lípě a jako poslední celek jim porážku bude chtít vrátit Most.

Elévové předvedli svou připravenost

Za chomutovské elévy nastoupily 2 celky, a to: Florbal Chomutov a Florbal Chomutov Ďáblíci. Oba týmy předvedly své kvality a soupeřům ukázaly, co umí. Elévové nastupující za Florbal Chomutov v prvním zápase remizovali 8:8 s Most – white, dále vysoko porazili 12:9 Louny – Blue a v posledním utkání remizovali s Tuleni z Podbořan 6:6.

Elévové reprezentující chomutovské Ďáblíky vyzvali soupeře ze stejných měst, ale odlišných týmů. V prvním zápase výborně bojovali s hráči z celku Most – blue, který porazili 13:4 a následně 9:5 rozdrtili Louny – Red. V posledním zápase se jim tolik nevedlo, těsně 3:6 prohráli s podbořanskými Tuleni A, ale to jim úsměv ze rtů nesmazalo a již se těší na další zápasy.

K dalším zápasům elévové Florbal Chomutov nastoupí 22. 10., kdy se utkají s SK Dubí RED, Dynamem Teplice a Florbalem Ústí red. V ten samý den se poprvé představí elévkové z chomutovského Domečku, kteří se uktají s SK Štětí, Lovosicemi – LFP BLACK a Florbalem Ústí white. Ďáblíci se představí až 12. 11., utkají se s Kadaní Red, Litvínovem Yellow a Mostem – white.

Významní partneři

Hlavní partneři